Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
JOYROOM

Sidabrinės Joyroom JR-EC06 į ausis įdedamos USB-C ausinės

4,99 €

Joyroom JR-EC06 USB-C į ausis įdedamos ausinės – sidabrinės Pasinerkite į nuostabaus garso pasaulį su Joyroom JR-EC06 USB-C ausinėmis. Šiose sidabrinės spalvos ausinėse dera pažangiausios technologijos ir stilingas dizainas, todėl elegantiškas stilius suteikia nepamirštamą garso patirtį. Tegul

Produkto kodas: 155499 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Joyroom JR-EC06 – sidabrinės spalvos į ausis įdedamos ausinės su USB-C jungtimi. 10 mm dinaminis garsiakalbis ir „Hi-Fi“ technologija padeda atskleisti muzikos detales bei visą garso spektrą.

  • 10 mm dinaminis garsiakalbis ir „Hi-Fi“ garso kokybė.
  • Metalinis korpusas, skirtas 360° erdvinio garso patirčiai.
  • 45° kampu suformuoti, odai nekenksmingi silikoniniai antgaliai patogiam prigludimui.
  • Didelio tikslumo integruotas mikrofonas aiškesniems skambučiams ir garso trikdžių mažinimui.
  • USB-C jungtis stabiliam garso perdavimui bei suderinamumui su įvairiais įrenginiais.
  • Daugiafunkcis mygtukas atkūrimui, pristabdymui, garsumo ir skambučių valdymui.
  • Lankstus bei patvarus minkštas TPE laidas, patogus laikyti.

Metalinė konstrukcija suteikia ausinėms išskirtinę išvaizdą ir prisideda prie erdvinio garso. Silikoniniai antgaliai prisitaiko prie ausies formos, todėl išlieka patogūs ir ilgiau naudojant.

USB-C jungtį galima prijungti prie išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio. Vienu mygtuku valdomas muzikos atkūrimas, garsumas ir telefono skambučiai, o TPE laidas pritaikytas kasdieniam naudojimui.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Sidabrinės Joyroom JR-EC06 į ausis įdedamos USB-C ausinės”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Mikrofonai, Garso laidai ir garso adapteriai
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų