Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
3MK PROTECTION

3mk FlexibleGlass hibridinis ekranų stiklas, skirtas Xiaomi Redmi 14C

6,99 €

Specialiai Xiaomi Redmi 14c ekranui pritaikytas 3mk FlexibleGlass – hibridinis stiklas, beveik nematomas po pirštu. Sustiprina ekraną iki 250 %, apsaugo nuo įbrėžimų ir bakterijų. Tiksliai pritaikytas pagal modelį, jis dengia kiekvieną ekrano centimetrą neužstumdamas fotoaparato objektyvo. Lankstus

Produkto kodas: 182368 Kategorija:
TINKA MODELIUIRedmi 14CKeisti
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

3mk FlexibleGlass hibridinis stiklas pritaikytas Xiaomi Redmi 14C ekranui. Jis sutvirtina ekraną iki 250 %, padeda apsaugoti jį nuo įbrėžimų bei pasižymi antibakterine danga.

Itin plona, mažiau nei pusės milimetro apsauga ekrane beveik nepastebima ir išlaiko lygaus stiklo pojūtį. Hibridinė konstrukcija sugeria smūgio energiją, todėl padeda saugoti ekraną nuo sudužimo nukritus.

Papildomas keraminis sluoksnis suteikia 7H kietumą ir atsparumą įbrėžimams. Oleofobinė danga padeda apsaugoti ekraną nuo nešvarumų, o stiklas išlaiko jautrią reakciją į prisilietimus.

Stiklas tiksliai priderintas konkrečiam modeliui: dengia ekraną neužstodamas fotoaparato objektyvo. Fit-In padėties nustatymo lipdukai padeda jį tiksliai priklijuoti.

  • Ekrano sustiprinimas iki 250 %
  • 7H kietumo keraminis sluoksnis
  • Antibakterinė ir oleofobinė dangos
  • Modeliui pritaikytas ekrano padengimas
Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “3mk FlexibleGlass hibridinis ekranų stiklas, skirtas Xiaomi Redmi 14C”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Dėklai ir nugarėlės ir kameros apsauga
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų