Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
GUESS

Guess AirPods Pro 2 dėklas – juodas, 4G Charm

22,49 

Guess 4G Charm kolekcija Madingas ir stilingas „AirPods“ dėklas iš „Guess 4G Charm“ kolekcijos. Išskirtinis dėklas saugo „Apple AirPods“ įkrovimo dėklą ir padeda išlaikyti nepriekaištingą stilių kasdien. „Guess 4G Charm“ derina elegantišką estetiką ir kokybišką pagaminimą. Eko oda su spaustu 4G

Produkto kodas: 138249 Kategorija:
TINKA MODELIUIAirPods Pro 2Keisti
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Guess 4G Charm kolekcija

Madingas ir stilingas „AirPods“ dėklas iš „Guess 4G Charm“ kolekcijos.

Išskirtinis dėklas saugo „Apple AirPods“ įkrovimo dėklą ir padeda išlaikyti nepriekaištingą stilių kasdien. „Guess 4G Charm“ derina elegantišką estetiką ir kokybišką pagaminimą. Eko oda su spaustu 4G raštu papildyta metaliniu „Guess“ logotipu, todėl dizainas lengvai dera prie įvairių stilių ir progų. Šone esantis elegantiškas auksinės spalvos pakabukas su legendiniu 4G simboliu suteikia dėklui prabangos įspūdį.

Patikima apsauga jūsų „AirPods“. Dizainas atsparus smūgiams, kritimams ir įbrėžimams. Aukštos kokybės dėklas tiksliai priglunda prie originalaus „AirPods Pro“ (2 kartos) įkrovimo dėklo.

Produktas pagamintas pagal „Guess“ licenciją

Kolekcija 4G Charm
Tipas „AirPods“ dėklas
Medžiaga PC / eko oda
Spalva Juoda
Suderinamumas AirPods Pro 2 (2 kartos)
Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Guess AirPods Pro 2 dėklas – juodas, 4G Charm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų