Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
KARL LAGERFELD

Karl Lagerfeld AirPods Pro 2 dėklas – juodas

17,99 

Karl Lagerfeld Karl Collection Madingas ir stilingas „Karl Lagerfeld“ dėklas iš „Karl Collection“ kolekcijos, skirtas 2-os kartos „AirPods Pro“ ausinėms. Dėklas apsaugo „Apple AirPods“ belaidžių ausinių įkrovimo dėklą nuo paviršiaus pažeidimų ir galimo pametimo. Aukštos kokybės dėklas puikiai

Produkto kodas: 138264 Kategorija:
TINKA MODELIUIAirPods Pro 2Keisti
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Karl Lagerfeld Karl Collection

Madingas ir stilingas „Karl Lagerfeld“ dėklas iš „Karl Collection“ kolekcijos, skirtas 2-os kartos „AirPods Pro“ ausinėms.

Dėklas apsaugo „Apple AirPods“ belaidžių ausinių įkrovimo dėklą nuo paviršiaus pažeidimų ir galimo pametimo. Aukštos kokybės dėklas puikiai atitinka originalų „Apple AirPods“ dėklą. Komplektą papildo praktiškas žiedas, leidžiantis dėklą pritvirtinti prie rankinės, raktų, kuprinės, pavadėlio ir kt.

Dėklas puikiai pabrėžia unikalų „AirPods Pro“ dizainą. Jis dekoruotas ekscentriško dizainerio atvaizdu. Grafika išspausta karštu būdu, o tuomet padengta subtiliu TPU sluoksniu, todėl yra atsparesnė dėvėjimuisi. Šis aksesuaras padės išlaikyti stilių ir užtikrinti kasdienę apsaugą.

Produktas pagamintas pagal „Karl Lagerfeld“ licenciją

Kolekcija Karl Collection
Tipas „AirPods“ dėklas
Medžiaga TPU / PC
Spalva Juoda Suderinamumas „AirPods Pro“ (2 kartos)
Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Karl Lagerfeld AirPods Pro 2 dėklas – juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų