Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
3MK PROTECTION

3mk FlexibleGlass v2.0 hibridinis stiklas, skirtas „Apple iPhone 15“

6,99 €

3mk FlexibleGlass™ Na straży Twojego bezpieczeństwa Niezwykle cienkie (niemal niewidoczna ochrona ekranu) Skuteczne w ochronie (wzmacnia ekran aż o 250% i jest odporne na zarysowania) Powłoka antybakteryjna (dba o bezpieczeństwo Twoje i Twojego telefonu) Ochrona, której nie widać Žaisti tinkama

Produkto kodas: 194565 Kategorija:
TINKA MODELIUIiPhone 15Keisti
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

3mk FlexibleGlass™ – itin plona, vos 0,3 mm storio hibridinė ekrano apsauga, išlaikanti originalų išmaniojo telefono vaizdą ir beveik nepastebima naudojant.

Hibridinė konstrukcija sustiprina ekraną iki 250 % ir sugeria smūgio energiją, todėl padeda apsaugoti ekraną nuo pažeidimų kritimo metu.

Papildomas keraminis sluoksnis suteikia 7H kietumą ir didelį atsparumą įbrėžimams. Ekraną galima nešiotis kartu su raktais kišenėje ar rankinėje, išvengiant kasdienių žymių.

Specialiai „Apple iPhone 15“ pritaikytas stiklas lengvai bei tiksliai montuojamas naudojant „Fit-In™“ pozicionavimo lipdukus.

Antibakterinė danga padeda apsaugoti telefono ekraną nuo bakterijų ir virusų. Oleofobinė danga mažina nešvarumų kaupimąsi, o ekranas išlaiko greitą reakciją į prisilietimus.

Rinkinį sudaro:

  • 1 vnt. FlexibleGlass™
  • Dust-Fix™ lipdukai
  • „Fit-In™“ pozicionavimo lipdukai
  • Anti-Bubble Card™
  • Valymo rinkinys
Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “3mk FlexibleGlass v2.0 hibridinis stiklas, skirtas „Apple iPhone 15“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Dėklai ir nugarėlės ir kameros apsauga
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų