Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
TECH-PROTECT

Automobilinis laikiklis Tech-Protect V8, juodas

12,49 

Tech-Protect V8 – tai inovatyvus automobilinis laikiklis, siūlantis universalias montavimo galimybes – ant prietaisų skydelio, priekinio stiklo arba ventiliacijos grotelių. Su tvirtu spaustuko mechanizmu ir silikoninėmis neslystančiomis pagalvėlėmis jis patikimai laiko įrenginius nuo 53 iki 96 mm

Produkto kodas: 189493 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Tech-Protect V8 – universalus automobilinis laikiklis, pritaikytas telefonui pritvirtinti prie prietaisų skydelio, priekinio stiklo arba oro ventiliacijos angos. Spaustuvo mechanizmas su silikoninėmis neslystančiomis pagalvėlėmis užtikrina tvirtą 53–96 mm pločio įrenginių fiksaciją.

Dėl spyruoklinio mechanizmo laikiklį galima valdyti viena ranka, o ilga aliumininė rankena kartu su 360° besisukančia galvute leidžia laisvai reguliuoti telefono padėtį pagal poreikį. Tvirtinimas paprastas: nuvalykite paviršių, prispauskite siurbtuko čiuptuką ir užfiksuokite svirtelę. Norint montuoti prie oro ventiliacijos angos, naudojamas komplekte esantis kablio adapteris. Kad siurbtuko čiuptukas išlaikytų sukibimą, prieš pakartotinį montavimą jį rekomenduojama nuplauti.

Universalus, elegantiškas dizainas dera prie bet kokio automobilio salono interjero, o greitas surinkimas ir išardymas kartu su valdymu viena ranka laikiklį daro patogų kasdieniam naudojimui.

Savybės:

  • 100% originalus gaminys originalioje pakuotėje
  • Tvirtinamas prie prietaisų skydelio, stiklo arba grotelių
  • Neslystančios silikoninės pagalvėlės
  • Reguliuojamas letenėlių tarpas nuo 53 iki 96 mm
  • 360 laipsnių besisukanti galvutė
  • Ilga aliumininė rankena
  • Valdymas viena ranka
  • Greitas surinkimas ir išardymas

Komplekte:

  • Tech-Protect V8 automobilinis laikiklis – 1 vnt.
  • Antgalis, skirtas prietaisų skydeliui arba priekiniam stiklui – 1 vnt.
  • Antgalis, skirtas oro ventiliacijos angai – 1 vnt.
Gamintojas

Įrenginio tipas

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Automobilinis laikiklis Tech-Protect V8, juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Dėklai ir nugarėlės, Grūdinti stiklai ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų