Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
GUESS

Guess MagSafe dėklas iPhone 14 Pro – žalias/khaki, gėlės

25,49 

Guess Flower MagSafe kolekcija Naujausia „Flower MagSafe“ apsauginių dėklų linija skirta iPhone naudotojams, kurie vertina eleganciją ir subtilumą. Kolekciją pasirašo gerai žinomi ir vertinami mados namai „Guess“. Ji sukurta taip, kad patiktų net išrankiausiems skonio ieškotojams. Dėklai išsiskiria

Produkto kodas: 148915 Kategorija:
TINKA MODELIUIiPhone 14 ProKeisti
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Guess Flower MagSafe kolekcija

Naujausia „Flower MagSafe“ apsauginių dėklų linija skirta iPhone naudotojams, kurie vertina eleganciją ir subtilumą.

Kolekciją pasirašo gerai žinomi ir vertinami mados namai „Guess“. Ji sukurta taip, kad patiktų net išrankiausiems skonio ieškotojams. Dėklai išsiskiria aukšta kokybe, puikiu funkcionalumu ir gražia išvaizda, kurią įvertins kiekvienas gėlių motyvų mėgėjas.

Laukinių gėlių motyvas dažnai naudojamas garsiausių mados namų dizainerių kaip elegancijos, subtilumo ir romantikos simbolis. Šio motyvo panaudojimas leido sukurti akiai malonią kolekciją, prieinamą keliomis spalvų versijomis, todėl kiekvienas ras sau tinkamą dėklą.

Kiekvienas „Flower MagSafe“ kolekcijos dėklas pagamintas iš termoplastinio poliuretano (TPU) ir polikarbonato (PC) derinio. PC sustiprinta nugarėlė padeda apsaugoti įrenginį nuo pažeidimų, o lankstus TPU rėmelis amortizuoja smūgius ir kritimus. Dėklas tiksliai pritaikytas, turi mygtukų dangtelius ir išpjovas prievadams.

Dėklai turi magnetinį žiedą, suderinamą su „MagSafe“ belaidžiu įkrovikliu, todėl įkrovimas yra greitas ir patogus. Į dėklą integruoti magnetai tiksliai pritaikyti telefonui ir užtikrina, kad iPhone tvirtai laikytųsi ant „MagSafe“ įkroviklio. Magnetinis žiedas spalviškai dera prie dėklo.

Vintažinis auksinis „Guess“ logotipas ir „MagSafe“ žiedas traukia dėmesį ir pabrėžia rafinuotą dėklo estetiką. „Flower MagSafe“ kolekcijos dėklai suteiks stilingą išvaizdą ir taps išskirtiniu aksesuaru tiems, kurie mėgsta išsiskirti ir vertina kokybiškus priedus.

Produktas pagamintas pagal „Guess“ prekės ženklo licenciją.

Kolekcija Flower MagSafe
Tipas Hardcase
Medžiaga TPU/PC
Spalva Žalia
Suderinamumas iPhone 14 Pro 6.1"
Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Guess MagSafe dėklas iPhone 14 Pro – žalias/khaki, gėlės”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų