Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
GUESS

Guess MagSafe dėklas iPhone 14 Pro – skaidrus/sidabrinis

40,99 

Guess Metal Outline MagSafe Išskirtinė Guess dėklų serija, su kuria atrodysite stilingai ir moderniai. Metal Outline MagSafe kolekcija sukurta tiems, kurie ieško išskirtinio dėklo patikimai iPhone apsaugai. Gamyboje naudojama IMD (In-Mould-Decoration) technologija. Grafika įspaudžiama karštu būdu

Produkto kodas: 122415 Kategorija:
TINKA MODELIUIiPhone 14 ProKeisti
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Guess Metal Outline MagSafe

Išskirtinė Guess dėklų serija, su kuria atrodysite stilingai ir moderniai.

Metal Outline MagSafe kolekcija sukurta tiems, kurie ieško išskirtinio dėklo patikimai iPhone apsaugai. Gamyboje naudojama IMD (In-Mould-Decoration) technologija. Grafika įspaudžiama karštu būdu ir padengiama plonu TPU sluoksniu, todėl yra atsparesnė nusidėvėjimui. Nugarėlė pagaminta iš skaidraus polikarbonato, o kraštai – iš lanksčio poliuretano, todėl dėklą lengva uždėti.

Dėklas puikiai pabrėžia iPhone dizainą. Jį puošia sidabrinės detalės: rėmelis aplink kameros lęšius, mygtukai ir Guess logotipas. Integruotas magnetinis žiedas suderinamas su MagSafe belaidžiu įkrovikliu, todėl telefoną įkrausite greitai ir patogiai. Magnetinis žiedas idealiai dera prie dėklo spalvos.

– Stilingas apsauginis dėklas saugo įrenginį nuo įbrėžimų ir smūgių

– Sukurtas apsaugoti telefoną ir suteikti jam elegantišką išvaizdą

– Tiksliai pritaikytas konkrečiam modeliui

Produktas pagamintas pagal Guess licenciją

Kolekcija Metal Outline MagSafe
Tipas Hardcase
Medžiaga TPU / PC
Spalva Skaidri / sidabrinė
Suderinamumas iPhone 14 Pro 6.1"
Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Guess MagSafe dėklas iPhone 14 Pro – skaidrus/sidabrinis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų