Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
KARL LAGERFELD

Karl Lagerfeld dėklas iPhone 13/13 Pro – juodas

29,99 

Karl Lagerfeld Monogram Plaque Apsauginių dėklų kolekcija, sukurta legendinio Karl Lagerfeld – pasaulyje garsaus mados dizainerio. Konstrukcija pagaminta iš kieto polikarbonato ir malonios liesti dirbtinės odos, dekoruotos reljefiniais garsaus dizainerio inicialais. Elegantiškas dėklo dizainas

Produkto kodas: 122744 Kategorija:
TINKA MODELIUIiPhone 13Keisti
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Karl Lagerfeld Monogram Plaque

Apsauginių dėklų kolekcija, sukurta legendinio Karl Lagerfeld – pasaulyje garsaus mados dizainerio.

Konstrukcija pagaminta iš kieto polikarbonato ir malonios liesti dirbtinės odos, dekoruotos reljefiniais garsaus dizainerio inicialais. Elegantiškas dėklo dizainas pabrėš jūsų kasdienį, išskirtinį stilių. Dėklą puošia metalinė emblema su gerai žinomo dizainerio logotipu.

– Dėklas skirtas apsaugoti jūsų įrenginį ir suteikti jam elegantišką išvaizdą

– Lankstūs ir minkšti TPU šonai leidžia lengvai uždėti

– Kieta polikarbonato nugarėlė padengta ekologiškos odos sluoksniu

– Metalinė 3D emblema

Produktas pagamintas pagal Karl Lagerfeld licenciją

* Pastaba: iPhone 13 modelio dėkle kameros išpjova bus didesnė, tai nelaikoma defektu.

Kolekcija Plaque monogram
Tipas Hardcase
Medžiaga TPU / PC
Spalva Juoda
Suderinamumas iPhone 13 Pro 6.1 "/ 13 6.1" *

Pastaba: iPhone 13 modelio dėkle kameros išpjova bus didesnė, tai nelaikoma defektu.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Karl Lagerfeld dėklas iPhone 13/13 Pro – juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų