Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
SPIGEN

Dėklas Spigen Ultra Hybrid Galaxy S22, skaidrus

17,99 

Spigen Ultra Hybrid – tai idealus apsaugos sprendimas išlaikant minimalų svorį ir storį. Dėklas sujungia minimalistinį dizainą ir aukščiausio lygio apsaugą. Pagamintas iš patvaraus, elastingo TPU plastiko, kuris saugiai apgaubia visą įrenginį, užtikrindamas puikią amortizaciją. Papildomai

Produkto kodas: 90685 Kategorija:
TINKA MODELIUIGalaxy S22Keisti
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Spigen Ultra Hybrid – tai idealus apsaugos sprendimas išlaikant minimalų svorį ir storį. Dėklas sujungia minimalistinį dizainą ir aukščiausio lygio apsaugą. Pagamintas iš patvaraus, elastingo TPU plastiko, kuris saugiai apgaubia visą įrenginį, užtikrindamas puikią amortizaciją. Papildomai sustiprintas tvirta polikarbonato plokštele, kuri apsaugo nuo įbrėžimų ir sustandina konstrukciją. Gaminys puikiai pritaikytas, pilnai funkcionalus, neriboja prieigos prie išorinių jungčių ir efektyviai apsaugo telefoną nuolaidos atveju. Ultra Hybrid – tai idealus apsaugos sprendimas išlaikant minimalų svorį ir storį.

Dėklas buvo išbandytas ir gavo MIL STD 810G-516.6 sertifikatą, o tai reiškia, kad jis buvo numestas 26 kartus iš 2 metrų aukščio.
Visi Spigen gaminiai testuojami dėl atsparumo dilimui ir tikslaus pritaikymo, siekiant pateikti aukštos kokybės dėklus.

PRODUKTO SAVYBĖS:
– 100% Originalus
– Supakuotas į originalią pakuotę
– Elegantiškas
– Lieknas dizainas
– Tiksliai pagamintas
– Integruotos oro pagalvės kampuose
– Užtikrina apsaugą krentant
– Puikiai pritaikytas
– Pilnai funkcionalus
– Lengvai užsimaunamas ir nuimamas

KOMPLEKTĄ SUDARO:
1 x Spigen Ultra Hybrid dėklas

Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dėklas Spigen Ultra Hybrid Galaxy S22, skaidrus”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų