Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
GUESS

Guess dėklas iPhone 14 – žalias, gėlių motyvas

23,99 €

Guess Flower Liquid Glitter Ši kolekcija išsiskiria patraukliu dizainu, stilingu raštu ir aukščiausio lygio apsauga. Kolekcija įkvėpta naujausių tendencijų, vyraujančių didžiausiuose pasaulio mados namuose. Dėklas pagamintas iš termoplastinio poliuretano (TPU) ir turi skaidrų sluoksnį su

Neturime

Produkto kodas: 122267 Kategorija:
TINKA MODELIUIiPhone 14Keisti
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Guess Flower Liquid Glitter

Ši kolekcija išsiskiria patraukliu dizainu, stilingu raštu ir aukščiausio lygio apsauga.

Kolekcija įkvėpta naujausių tendencijų, vyraujančių didžiausiuose pasaulio mados namuose. Dėklas pagamintas iš termoplastinio poliuretano (TPU) ir turi skaidrų sluoksnį su „plaukiojančiais“ blizgučiais bei išskirtiniu gėlių motyvu, kuris suteikia žavesio ir pabrėžia jūsų iPhone išskirtinumą.

Be įspūdingo vizualinio efekto, dėklas patikimai saugo telefoną nuo įbrėžimų ir pažeidimų. Tai stilingas aksesuaras, kuris kartu suteikia kasdienę apsaugą.

Produktas pagamintas pagal „Guess“ licenciją.

Kolekcija Flower Liquid Glitter
Tipas Hardcase
Medžiaga TPU
Spalva Žalia
Suderinamumas iPhone 14 6.1 "
Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Guess dėklas iPhone 14 – žalias, gėlių motyvas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų