Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
GUESS

Guess MagSafe dėklas iPhone 14 Pro Max – juodas/auksinis

39,99 

Guess Gold Outline Translucent MagSafe Išskirtinė „Guess“ dėklų serija, su kuria jūsų telefonas atrodys stilingai ir madingai. „Gold Outline Translucent MagSafe“ kolekcija skirta ieškantiems išskirtinio dėklo, kuris patikimai apsaugotų iPhone. Gamyboje naudojama IMD (In-Mould-Decoration)

Produkto kodas: 122433 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Guess Gold Outline Translucent MagSafe

Išskirtinė „Guess“ dėklų serija, su kuria jūsų telefonas atrodys stilingai ir madingai.

„Gold Outline Translucent MagSafe“ kolekcija skirta ieškantiems išskirtinio dėklo, kuris patikimai apsaugotų iPhone. Gamyboje naudojama IMD (In-Mould-Decoration) technologija. Grafika išgaunama karšto štampavimo būdu ir padengiama subtiliu TPU sluoksniu, todėl yra atspari dilimui. Nugarėlė pagaminta iš skaidraus polikarbonato, o kraštai – iš lankstaus poliuretano, kuris palengvina uždėjimą.

Dėklas puikiai pabrėžia išskirtinį iPhone dizainą. Jis dekoruotas auksinėmis detalėmis: rėmeliu aplink kameros lęšius, mygtukais ir „Guess“ logotipu. Integruotas magnetinis žiedas suderinamas su MagSafe belaidžiu įkrovikliu, todėl įkrauti galima greitai ir patogiai. Žiedas spalviškai priderintas prie dėklo.

– Stilingas apsauginis dėklas saugo įrenginį nuo įbrėžimų ir smūgių

– Sukurtas apsaugoti įrenginį ir suteikti jam elegantišką išvaizdą

– Tiksliai pritaikytas įrenginiui

Produktas pagamintas pagal „Guess“ licenciją

Kolekcija Gold Outline Translucent MagSafe
Tipas Hardcase
Medžiaga TPU / PC
Spalva Juoda / auksinė
Suderinamumas iPhone 14 Pro Max 6.7"
Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Guess MagSafe dėklas iPhone 14 Pro Max – juodas/auksinis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų