Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
3MK PROTECTION

3mk Lens Protection™ hibridinis fotoaparato stiklas, skirtas Infinix Note 40 – skaidrus

4,49 

Infinix Note 40 fotoaparatas nusipelno patikimos apsaugos – 3mk Lens Protection™ hibridinis stiklas su keraminine danga užtikrina 6H atsparumą įbrėžimams ir absorbuoja smūgių energiją, sustiprinant objektyvą net iki 200%. Nedūžtantis hibridinis stiklas apsaugo jūsų fotoaparatą. Labai aukšta apsauga

Produkto kodas: 170789 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

3mk Lens Protection™ skirtas Infinix Note 40 fotoaparatui. Hibridinis stiklas su keramine danga saugo objektyvą nuo įbrėžimų ir smūgių.

  • 6H atsparumas įbrėžimams, pasiektas naudojant papildomą keraminę dangą.
  • Sugeria smūgio energiją ir gali sustiprinti fotoaparatą iki 200 %.
  • Itin plonas – vos 0,16 mm, todėl papildomas sluoksnis ant įrenginio beveik nejaučiamas.
  • Nedūžtanti hibridinė konstrukcija objektyvo apsaugai.
Gamintojas

Įrenginio tipas

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “3mk Lens Protection™ hibridinis fotoaparato stiklas, skirtas Infinix Note 40 – skaidrus”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Dėklai ir nugarėlės ir grūdinti stiklai
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų