Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
WOZINSKY

Wozinsky silikoninis MagSafe dėklas Samsung Galaxy S25+ – mėlynas

3,49 

Wozinsky silikoninis MagSafe dėklas Samsung Galaxy S25+ – mėlynas Silicon Case MagSafe – puikus pasirinkimas jūsų išmaniajam telefonui. Aukštos kokybės silikonas patikimai saugo nuo įbrėžimų, smūgių ir dulkių. Dėklas yra plonas, lengvas ir malonus liesti, tačiau kartu patvarus ir atsparus

Produkto kodas: 184098 Kategorija:
TINKA MODELIUIGalaxy S25+Keisti
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Wozinsky silikoninis MagSafe dėklas Samsung Galaxy S25+ – mėlynas

Silicon Case MagSafe – puikus pasirinkimas jūsų išmaniajam telefonui. Aukštos kokybės silikonas patikimai saugo nuo įbrėžimų, smūgių ir dulkių. Dėklas yra plonas, lengvas ir malonus liesti, tačiau kartu patvarus ir atsparus nusidėvėjimui. Tiksliai pritaikyta forma nevaržo prieigos prie prievadų ir visų įrenginio funkcijų. Dėklas suderinamas su MagSafe technologija, todėl galėsite įkrauti telefoną belaidžiu būdu ir naudoti MagSafe priedus. Pasirinkę Silicon Case MagSafe, būsite tikri, kad telefonas ne tik veiksmingai apsaugotas, bet ir atrodo elegantiškai.

Specifikacija:

  • Prekės ženklas: Wozinsky
  • Modelis: Wozinsky Silicone Case MagSafe
  • Medžiaga: silikonas
  • Suderinamumas: Samsung Galaxy S25+
  • Spalva: mėlyna

Svarbiausi Wozinsky Silicone Case MagSafe privalumai:

  • Efektyvi apsauga: Silikoninis dėklas saugo išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų, smūgių ir nešvarumų.
  • MagSafe palaikymas: Integruotas magnetas leidžia greitai ir patogiai įkrauti belaidžiu būdu.
  • Maksimalus naudojimo komfortas: Neturi įtakos bekontakčiams atsiskaitymams ir leidžia naudoti apsauginį stiklą.
  • Tobulas pritaikymas: Tikslūs išpjovimai užtikrina lengvą prieigą prie prievadų ir mygtukų.
  • Stilinga išvaizda: Matinis paviršius ir minimalistinis dizainas pabrėžia įrenginio eleganciją.

Efektyvi apsauga jūsų išmaniajam telefonui

Aukštos kokybės silikoninis dėklas patikimai saugo telefoną nuo kasdienių pažeidimų, tokių kaip įbrėžimai ir kritimai.

Suderinama su MagSafe

Integruoti magnetai užtikrina stabilų prilaikymą ir palengvina belaidžio įkrovimo bei MagSafe priedų naudojimą.

Elegantiškas ir modernus dizainas

Matinis paviršius ir minimalistinė išvaizda suteikia dėklui stiliaus ir pabrėžia telefono estetiką.

Patogumas ir funkcionalumas

Dėklas nevaržo prieigos prie telefono funkcijų – galėsite patogiai naudotis mygtukais, prievadais ir bekontakčiais atsiskaitymais.

Atsparumas nešvarumams ir pirštų atspaudams

Silikoninė danga padeda sumažinti pirštų atspaudų matomumą, todėl dėklas ilgiau išlieka estetiškas net ir naudojant kasdien.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Wozinsky silikoninis MagSafe dėklas Samsung Galaxy S25+ – mėlynas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų