Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
GUESS

Guess IML MagSafe dėklas iPhone 16 Pro – juodas

31,99 

Guess IML Metal Mountain Logo MagSafe dėklas IML Metal Mountain Logo MagSafe – išskirtinė apsauginių dėklų linija, jungianti patogų naudojimą ir stilingą, unikalų dizainą. Ši kolekcija sukurta tiems, kurie vertina ne tik telefono saugumą, bet ir elegantišką išvaizdą. Kiekvienas šios serijos dėklas

Produkto kodas: 189700 Kategorija:
TINKA MODELIUIiPhone 16 ProKeisti
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Guess IML Metal Mountain Logo MagSafe dėklas

IML Metal Mountain Logo MagSafe – išskirtinė apsauginių dėklų linija, jungianti patogų naudojimą ir stilingą, unikalų dizainą. Ši kolekcija sukurta tiems, kurie vertina ne tik telefono saugumą, bet ir elegantišką išvaizdą.
Kiekvienas šios serijos dėklas – tikras gero skonio akcentas!



Išskirtinė išvaizda ir puiki kokybė

Išskirtinis apsauginis dėklas iš garsaus Guess prekės ženklo sujungia eleganciją ir aukščiausio lygio stilių.
Dėklo centre esantis kalnų motyvas ir Guess logotipas subtiliai pabrėžia jo prestižą.
Tai puikus funkcionalumo ir elegantiško dizaino derinys, kuris užtikrins patikimą apsaugą ir suteiks telefonui stilingą įvaizdį.



Tvirta konstrukcija ir tikslus pritaikymas

Dėl kruopščiai parinktų matmenų dėklas efektyviai amortizuoja smūgius, išlaikydamas patogią prieigą prie prievadų ir mygtukų.

Dėklo šonai yra pakankamai lankstūs, kad dėklą būtų lengva uždėti ir nuimti, o svarbiausia – patikimai saugo įrenginio rėmelį nuo smūgių ir galimų pažeidimų.

Švelniai pakelti kraštai saugo telefono ekraną nuo pažeidimų, o pakeltas kraštas aplink kameros modulį apsaugo optiką nuo įbrėžimų ir skilimų.



Kraukite telefoną belaidžiu būdu!

Dėklas turi magnetinį žiedą, suderinamą su MagSafe belaidžiu įkrovikliu, todėl įkrovimas yra greitas ir patogus. Dėkle integruoti magnetai tiksliai pritaikyti telefonui ir užtikrina tvirtą įrenginio prilaikymą ant MagSafe įkroviklio.

Dėklas pagamintas pagal Guess prekės ženklo licenciją.

Techniniai duomenys

Kolekcija IML Metal Mountain Logo MagSafe
Tipas Hardcase
Medžiaga TPU/PC
Spalva Juoda
Suderinamumas iPhone 16 Pro 6.3"
Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Guess IML MagSafe dėklas iPhone 16 Pro – juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų