Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
PROFI SAUBER

ProfiSauber WET SET 250 šluostės kibire su aplikatoriumi

12,49 €

Produkto ID: 1010533 Profesionalios šluostės skirtos suošalinti su dezinfektantu arba valymo viduriu, padėtos į kibirą su aplikatoriumi. ProfiSauber valymo šluostė pagaminta iš vokiško pramoninio neaustinio audinio , kurio paviršiaus struktūra leidžia greitai ir tiksliai surinkti ir pašalinti

Neturime

Produkto kodas: 163626 Kategorija:
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Produkto ID: 1010533

ProfiSauber WET SET 250 – profesionalios valymo šluostės kibire su aplikatoriumi. Jos skirtos sudrėkinti dezinfekavimo ar valymo priemone.

Šluostės pagamintos iš vokiško pramoninio neaustinio audinio. Paviršiaus struktūra padeda greitai surinkti organinės ir technologinės kilmės nešvarumus. Lanksti, minkšta ir tvirta medžiaga patogi sunkiai pasiekiamoms vietoms, o didelis sugeriamumas padeda efektyviai valyti.

Dezinfekavimui į kibirą pilamas etilo alkoholis DISINFECT 99%. Elektronikos, LCD ekranų, optikos ir kitų paviršių valymui galima naudoti IPA I-MAX 99,9% izopropilo alkoholį.

Šluosčių drėkinimo lygis:

  • drėgnoms šluostėms – 1 l skysčio į kibirą;
  • šlapioms šluostėms – 2 l skysčio į kibirą.

ProfiSauber WET SET 250 techniniai duomenys:

  • gramatūra – 45 g/m²;
  • sudėtis – 50% celiuliozės, 30% poliesterio, 20% polipropileno;
  • ritinio aukštis – 18 cm;
  • lapelio ilgis – 39 cm;
  • ritinyje – 256 lapeliai;
  • šluosčių ilgis ritinyje – 100 m.

Savybės:

  • impregnuotos biocidu, dezinfekuoja paviršius ir naikina bakterijas bei virusus;
  • gerai sugeria skysčius ir efektyviai šalina nešvarumus;
  • mažai dulka;
  • nepažeidžia valomų paviršių;
  • minkštos bei lanksčios;
  • tinka tiksliam valymui;
  • turi PZH sertifikatą.

Naudojimo sritys:

  • farmacijos įmonės;
  • medicinos pramonė;
  • elektronikos pramonė;
  • lengvoji ir sunkioji pramonė;
  • dažų parduotuvės bei automobilių pramonė;
  • spauda ir grafika.

Komplekte: kibiras su šluostės aplikatoriumi dangtyje ir ProfiSauber WET REF 250 neaustinis įdėklas.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “ProfiSauber WET SET 250 šluostės kibire su aplikatoriumi”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

USB šakotuvai, USB adapteriai ir diskų adapteriai
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų