Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
3MK PROTECTION

3mk Expert Glass Protection™ grūdintas stiklas su aplikatoriumi, skirtas Samsung Galaxy S23 5G

10,99 €

Expert Glass Protection™ grūdintas stiklas su aplikatoriumi – tiksliai sukurtas Samsung Galaxy S23 5G ekranui. Tobulas priglundimas be oro burbulų, 9H kietumo apsauga nuo įbrėžimų ir visiškas suderinamumas su biometrinėmis sistemomis – visa tai per kelias sekundes, naudojant universalų aplikatorių.

Produkto kodas: 210542 Kategorija:
TINKA MODELIUIGalaxy S23Keisti
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

3mk Expert Glass Protection™ – Samsung Galaxy S23 5G ekranui tiksliai pritaikytas grūdintas stiklas su aplikatoriumi. Universalus aplikatorius leidžia stiklą uždėti greitai, tiksliai ir be oro burbulų.

9H kietumo stiklas saugo ekraną nuo įbrėžimų, įtrūkimų ir dryžių bei mažina pažeidimo riziką nukritus telefonui. Papildoma apsauga nuo dėmių padeda išlaikyti ekraną švarų intensyviai naudojant.

Plona, tiksliai ekrano formą atitinkanti konstrukcija netrukdo telefono funkcijoms, biometrinėms sistemoms ir lietimui jautraus ekrano veikimui.

  • Tikslus prigludimas be burbulų ir poslinkių
  • 9H kietumas – apsauga nuo įbrėžimų ir įtrūkimų
  • Atsparumas kritimams iš iki 2 m aukščio
  • Universalus aplikatorius greitam uždėjimui
  • Suderinamumas su biometrinėmis sistemomis ir lietimu
Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “3mk Expert Glass Protection™ grūdintas stiklas su aplikatoriumi, skirtas Samsung Galaxy S23 5G”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Dėklai ir nugarėlės ir kameros apsauga
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų