Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
ROCKBROS

Rockbros SMART-B mini dviračio pompa iki 150 PSI, Presta ir Schrader vožtuvams, juoda

16,49 €

Rockbros SMART-B 150 PSI Mini dviračio pompa Presta ir Schrader vožtuvams – juoda Rockbros SMART-B yra kompaktiška rankų pompa, kuri leidžia greitai pripūsti padangą treniruotės, žygio ar kasdienės kelionės metu. Maksimalus 150 PSI slėgis tinka įvairiems dviračio padangų tipams, o galvutė

Produkto kodas: 211901 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Rockbros SMART-B – kompaktiška rankinė dviračio pompa, pritaikyta padangoms pripūsti treniruotės, žygio ar kasdienių kelionių metu. Ji pasiekia iki 150 PSI slėgį ir turi galvutę, tinkančią tiek Presta, tiek Schrader vožtuvams.

Maždaug 120 mm ilgio lanksti žarna padeda patogiau prijungti pompą prie vožtuvo ir mažina jam tenkančią apkrovą. Nenaudojamą žarną galima tvarkingai laikyti pompos korpuse. Integruotas manometras leidžia stebėti didėjantį slėgį pripūtimo metu.

CNC apdirbto aliuminio lydinio korpusas yra lengvas ir patvarus. Komplekte esanti tvirtinimo juosta skirta pompai pritvirtinti prie dviračio, o kamuolio adata leidžia pripūsti kamuolius.

  • Gamintojas: Rockbros
  • Modelis: SMART-B
  • Tipas: rankinė dviračio pompa
  • Maksimalus slėgis: 150 PSI
  • Suderinami vožtuvai: Presta ir Schrader
  • Žarnos ilgis: apie 120 mm
  • Ilgis: 215 mm
  • Skersmuo: 19 mm
  • Išskleistos pompos ilgis: apie 392 mm
  • Svoris: apie 132 g
  • Medžiaga: CNC apdirbtas aliuminio lydinys
  • Spalva: juoda
  • Komplekte: kamuolio adata ir dviračio tvirtinimo juosta
Gamintojas

Įrenginio tipas

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Rockbros SMART-B mini dviračio pompa iki 150 PSI, Presta ir Schrader vožtuvams, juoda”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Sporto prekės, Dviratininkų apranga ir dviračių krepšiai
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų