Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
ACEFAST

Acefast J18 6-in-1 USB-C šakotuvas su HDMI 4K 60 Hz ir PD 90 W – pilkas

10,49 €

Acefast J18 USB Hub USB-C 6-in-1 HDMI 4K 60Hz PD90W Docking stotis – pilka Acefast J18 yra kompaktiškas 6-in-1 docking stotis, kuri vienu USB-C kabeliu išplečia jūsų nešiojamojo kompiuterio galimybes su dviem USB-A 3.0 prievadais, USB-C prievadu su 90W PD kraunimu, 4K 60Hz HDMI išėjimu ir SD bei

Produkto kodas: 212561 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Acefast J18 – kompaktiška 6-in-1 USB-C prijungimo stotelė, vienu laidu praplečianti nešiojamojo kompiuterio jungčių pasirinkimą. Ji turi du USB-A 3.0 prievadus, USB-C jungtį su iki 90 W PD maitinimo tiekimu, HDMI išėjimą, SD ir microSD kortelių skaitytuvą.

HDMI jungtis perduoda 4K raiškos vaizdą 60 Hz dažniu į išorinį monitorių, televizorių ar projektorių. USB-A ir USB-C 3.0 jungtys leidžia perduoti duomenis iki 5 Gbps greičiu, o SD ir microSD kortelių skaitytuvo greitis siekia iki 480 Mbps.

  • Modelis: Acefast J18
  • Įvesties sąsaja: USB-C
  • Jungtys: 2 × USB-A 3.0, USB-C, HDMI, SD ir microSD kortelių skaitytuvas
  • HDMI vaizdo išėjimas: 4K Ultra HD, 60 Hz
  • USB-C PD maitinimo tiekimas: iki 90 W
  • USB-A ir USB-C duomenų perdavimas: iki 5 Gbps
  • SD ir microSD kortelių skaitytuvas: iki 480 Mbps
  • USB-A maitinimas: 5 V, 1–3 A; šalutinė srovė 30 mA
  • Veikimo temperatūra: nuo 0 °C iki 70 °C
  • Sertifikatai: CE, FCC, EAC, RoHS
  • Laido ilgis: 15 cm
  • Matmenys: 114,5 × 30 × 11,6 mm
  • Svoris: 46 g
  • Medžiagos: aliuminio lydinys, ABS, TPE ir nailonas
  • Spalva: metalinė pilka

Aliuminio lydinio korpusas padeda išsklaidyti šilumą, o 15 cm nailonu pintas laidas pritaikytas kasdieniam naudojimui. Įrenginys veikia prijungus – nereikia diegti tvarkyklių ar atlikti papildomos konfigūracijos.

Du USB-A 3.0 prievadai skirti išoriniams diskams, USB atmintinėms, pelėms, klaviatūroms ir kitai periferijai prijungti. USB-C jungtis vienu metu palaiko iki 90 W maitinimo tiekimą ir iki 5 Gbps duomenų perdavimą.

Integruotas SD ir microSD kortelių skaitytuvas suteikia galimybę peržiūrėti nuotraukas bei vaizdo įrašus iš fotoaparato ar drono. Prijungimo stotelė veikia be papildomos programinės įrangos daugelyje operacinių sistemų.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Acefast J18 6-in-1 USB-C šakotuvas su HDMI 4K 60 Hz ir PD 90 W – pilkas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

USB adapteriai, Diskų adapteriai ir diskų dėžutės ir priedai
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų