Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
GUESS

Guess Grained Big 4G Classic Logo iPhone 17 dėklas – Ruda

29,49 

Guess Grained Big 4G Classic Logo Stilingas Guess dėklas iš kolekcijos Grained Big 4G Classic Logo charakterizuoja elegantiškas, atpažįstami 4G raštai su auksiniu logotipu GUESS . Unikalus vaizdas ir išskirtinė kokybė Dėklas pagamintas iš aukštos klasės ekologiškos odos su tekstūrine paviršiaus,

Produkto kodas: 201165 Kategorija:
TINKA MODELIUIiPhone 17Keisti
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Rudas Guess Grained Big 4G Classic Logo dėklas iPhone 17 telefonui išsiskiria tekstūriniu 4G raštu ir auksinės spalvos GUESS logotipu.

Dėklo nugarėlė pagaminta iš polikarbonato ir padengta ekologiška oda. Termopoliuretano konstrukcija padeda apsaugoti telefoną nuo įbrėžimų, smūgių ir mechaninių pažeidimų.

Tiksliai pritaikyta forma užtikrina tinkamą dėklo prigludimą prie iPhone 17. Ekologiškos odos danga yra atspari pažeidimams bei įbrėžimams ir ilgai išlaiko estetišką išvaizdą.

  • Kolekcija: Grained Big 4G Classic Logo
  • Tipas: kietasis dėklas
  • Medžiagos: ekologiška oda, TPU ir PC
  • Spalva: ruda
  • Suderinamumas: iPhone 17
  • Pagamintas pagal Guess licenciją
Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Guess Grained Big 4G Classic Logo iPhone 17 dėklas – Ruda”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų