Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
3MK PROTECTION

3mk Misty MagCase skirtas iPhone Air – Mėlynas

12,49 

Mėlynos spalvos 3mk Misty MagCase skirtas iPhone Air – modernaus stiliaus dėklas su matinės nugarėlės miglos efektu. RST™ technologija derina standų PC ir lankstų TPU, užtikrinant patikimą apsaugą nuo smūgių, o tikslūs išpjovimai pritaikyti būtent šiam modeliui. 3mk Misty MagCase – Apsauga

Produkto kodas: 211277 Kategorija:
TINKA MODELIUIiPhone AirKeisti
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Mėlynas 3mk Misty MagCase dėklas iPhone Air modeliui išsiskiria matine, švelniai miglota nugarėle ir spalvotu rėmeliu. Pusiau permatomas dizainas papildo telefono išvaizdą, o tikslūs išpjovimai pritaikyti šiam modeliui.

  • RST™ technologija jungia standžią PC nugarėlę ir lanksčius TPU šonus, todėl dėklas geriau slopina smūgius ir yra patvarus naudojant kasdien.
  • Matinis oleofobinis paviršius atsparus pageltimui, pirštų atspaudams bei dėmėms.
  • Pakelti kraštai ties ekranu ir kamera padeda sumažinti įbrėžimų riziką padėjus telefoną ant kieto paviršiaus.
  • Veikia su MagSafe priedais ir belaidžiu įkrovimu, todėl dėklo nereikia nuimti įkraunant telefoną.
  • Dėklas išlaikė Military-Grade kritimo testą.
  • 2 mm storis nugarėlėje ir šonuose suteikia apsaugą nepridedant daug apimties. Dėklas suderinamas su 3mk Protection stiklais ir plėvelėmis.

Komplekte: 3mk Misty MagCase dėklas ir pakuotė.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “3mk Misty MagCase skirtas iPhone Air – Mėlynas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų