Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
TECH-PROTECT

Tech-Protect SmartCase Pen dėklas Xiaomi Redmi Pad 2 9.7″ – juodas

12,99 €

Lengvas, tačiau itin atsparus dėklas Tech-Protect SmartCase Pen sukurtas siekiant visapusiškai apsaugoti planšetę ir užtikrinti maksimalų patogumą naudojant. Tvirta, tiksliai pritaikyta konstrukcija puikiai priglunda prie korpuso, užtikrindama stabilumą, saugumą ir efektyvią apsaugą nuo įbrėžimų

Produkto kodas: 212476 Kategorija:
TINKA MODELIUIRedmi Pad 2Keisti
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Juodas „Tech-Protect SmartCase Pen“ yra lengvas ir patvarus dėklas, pritaikytas „Xiaomi Pad 2 9.7“ planšetiniam kompiuteriui. Tiksli konstrukcija stabiliai priglunda prie įrenginio, saugo jį nuo įbrėžimų bei mechaninių pažeidimų ir nevaržo kasdienio naudojimo.

Matinis paviršius mažina pirštų atspaudų bei nešvarumų matomumą. Dėklą galima naudoti kaip atramą – ji praverčia žiūrint filmus, dalyvaujant vaizdo skambučiuose, rašant ar piešiant. Integruotame skyrelyje patogu laikyti liečiamąjį rašiklį.

Atidarius ar uždarius dangtelį veikia automatinio pažadinimo ir miego funkcija. Tikslūs išpjovimai leidžia pasiekti prievadus ir mygtukus nenuimant dėklo.

  • Modelis: SmartCase Pen
  • Matinė apdaila
  • Atramos funkcija
  • Liečiamojo rašiklio skyrelis
  • Automatinis pažadinimas ir miegas
  • Spalva: juoda
  • Komplekte: 1 × Tech-Protect SmartCase Pen
Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tech-Protect SmartCase Pen dėklas Xiaomi Redmi Pad 2 9.7″ – juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų