Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
HURTEL

Spalvotas dėklas su grandinėle iPhone 13 mini

1,49 €

Spalvingas iPhone dėklas, išsiskiriantis derančia dekoratyvine grandinėle. Šis aksesuaras ne tik puošia, bet ir padeda tvirčiau laikyti telefoną rankoje. Grandinėlė sumažina riziką netyčia išmesti iš rankų fotografuojant, žiūrint vaizdo įrašus ar skaitant naujienas. Tobulas pritaikymas Tiksliai

Produkto kodas: 78693 Kategorija:
TINKA MODELIUIiPhone 13 MiniKeisti
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Spalvingas iPhone dėklas, išsiskiriantis derančia dekoratyvine grandinėle. Šis aksesuaras ne tik puošia, bet ir padeda tvirčiau laikyti telefoną rankoje. Grandinėlė sumažina riziką netyčia išmesti iš rankų fotografuojant, žiūrint vaizdo įrašus ar skaitant naujienas.

Tobulas pritaikymas Tiksliai išpjautos angos užtikrina sklandų ir patogų naudojimą. Laisvai pasieksite visus mygtukus ir jungtis, o dėklas suteiks papildomą apsaugą nuo mechaninių pažeidimų.

Įrenginio apsauga Tvirtas, bet lankstus plastikas, iš kurio pagamintas „Color Chain“ dėklas, užtikrina ilgaamžiškumą. Pasirinkus šį dėklą, telefonas bus apsaugotas nuo įbrėžimų ir smūgių, o jo tarnavimo laikas pailgės.

Patogus laikymas Didžiausias „Color Chain“ dėklo privalumas ir išskirtinumas – integruota spalvota grandinėlė-pakabukas iš plastiko. Ji padeda dar saugiau laikyti telefoną rankoje ir suteikia išskirtinį, originalų vaizdą.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Spalvotas dėklas su grandinėle iPhone 13 mini”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų