Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
WOZINSKY

Wozinsky WMZ-01N įrankių komplektas, 16 į 1 dviračio multitool, pompa, raktai, vidinės padangos komplektas – juodas

12,49 €

Wozinsky WMZ-01N įrankių komplektas, 16 į 1 dviračio multitool, pompa, raktai, vidinės padangos komplektas – juodas Wozinsky WMZ-01N yra pilnas multitool dviračio įrankių komplektas, skirtas greitam remontui ir reguliariam dviračio priežiūrai. Jis puikus tiek off-road važiavimui, tiek darbo

Produkto kodas: 199005 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Wozinsky WMZ-01N įrankių komplektas, 16 į 1 dviračio multitool, pompa, raktai, vidinės padangos komplektas – juodas

Wozinsky WMZ-01N yra pilnas multitool dviračio įrankių komplektas, skirtas greitam remontui ir reguliariam dviračio priežiūrai. Jis puikus tiek off-road važiavimui, tiek darbo stočiai. Komplektas apima 16 funkcijų multitool ir padangų bei kameros aksesuarus, visa tai supakuota praktiškai krepšyje, kuris lengvai transportuojamas ir saugomas.

Specifikacija:

  • Gamintoja: Wozinsky
  • Modelis: Wozinsky WMZ-01N
  • Produkto tipas: dviračio įrankių komplektas
  • Multitool funkcijų skaičius: 16 į 1
  • Įrankio medžiaga: cinkuotas plienas
  • Komplekto svoris: apie 585 g
  • Krepšio matmenys: 23 x 7 x 11 cm
  • Spalva: juoda

Komplekto turinys:

  • 2 padangų iškėlikai
  • universalus raktas 6-15mm
  • komplektas sumanymo peile: atstumiami raktai 2-6 mm, plokščias atsuktuvas, Phillips atsuktuvas, lizdų bitai 8, 9, 10 mm
  • 9 dalių vidinės padangos remonto komplektas
  • dviračio pompa Presta/Schrader vožtuvams

Komplekto turinys:

  • 16 į 1 multitool:
    • atstumiami raktai: 2 / 2,5 / 3 / 4 / 5 / 6 mm
    • lizdų raktai: 8 / 9 / 10 mm
    • atvirai galai raktų: 8 / 10 / 15 mm
    • plokščias atsuktuvas
    • Phillips atsuktuvas
  • Pompa su adapteriais Presta ir Schrader vožtuvams
  • Šešiakampis raktas 6-15 mm
  • Padangų iškėlikai
  • Vidinės padangos remonto komplektas (pleistrų, klijai, šveitimas, vožtuvo gumutės)
  • Nešiojamasis krepšys

Pagrindiniai privalumai:

  • Pilnas 16 į 1 komplektas: įrankiai daugumui dviračio remontų.
  • Patvarūs medžiagos: cinkuotas plienas trumalumui.
  • Nešiojamasis krepšys: tvarkingai saugoma įrankiai.
  • Paruoštas keliui: padangų ir kameros remonto aksesuarai.
  • Nusikaltas svoris: apie 585 g.

16 į 1 multitool

Atstumiami raktai, lizdų ir atvirai galai raktų bei atsuktuvi viename įrankyje.

Padangų ir kameros įrankiai

Padangų iškėlikai ir pleistro komplektas leidžia greitai sutaisyti pradūrimą.

Pompa su adapteriais

Presta ir Schrader vožtuvo palaikymas.

Praktiškas krepšys

23 x 7 x 11 cm matmenys leidžia lengvai surinkti ir transportuoti.

Važiavimui ir darbo stočiai

Tai gerai veikia tiek kelyje, tiek reguliariam dviračio priežiūrai.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Wozinsky WMZ-01N įrankių komplektas, 16 į 1 dviračio multitool, pompa, raktai, vidinės padangos komplektas – juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Sporto prekės, Dviratininkų apranga ir dviračių krepšiai
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų