Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
3MK PROTECTION

Samsung Galaxy S22 5G apsauginė plėvelė 3mk SilverProtection+

7,49 €

Samsung Galaxy S22 5G ekranas kasdien priima tūkstančius prisilietimų – ir kiekvieną kartą ant jo lieka mikrobai. SilverProtection+ suteikia dvigubą apsaugą: antimikrobinė danga naikina 99% bakterijų, o daugiasluoksnė struktūra sustiprina ekraną net 400%. Jūsų ir telefono saugumui. Apsauginė

Produkto kodas: 90324 Kategorija:
TINKA MODELIUIGalaxy S22Keisti
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

3mk SilverProtection+ – Samsung Galaxy S22 5G skirta antimikrobinė apsauginė plėvelė. Daugiasluoksnė konstrukcija gali sustiprinti ekraną iki 400 %, o danga naikina 99 % žinomų virusų, bakterijų, grybelių ir pelėsių.

Telefono ekrane kaupiasi mikrobai, epidermio, prakaito, riebalų bei makiažo likučiai. Prietaiso šiluma sudaro palankias sąlygas virusams, bakterijoms ir grybeliams daugintis. Antimikrobinė danga veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir papildo įprastą telefono higieną.

Smūgiams atsparus gruntas padeda sumažinti ekrano sugadinimo riziką. Plėvelė yra lanksti, tvirtai prilimpa ir prie lenktų ekranų, o oleofobinis sluoksnis palengvina paviršiaus priežiūrą.

Plėvelė montuojama šlapiu būdu, naudojant komplekte esantį saugų gelį. Šis būdas padeda išvengti oro burbuliukų ir dulkių dalelių, o gelio perteklių po montavimo galima lengvai nuvalyti.

Savaime gyjanti Self-Heal™ danga padeda panaikinti naudojant atsiradusius smulkius pažeidimus ir įbrėžimus, todėl plėvelės paviršius ilgiau išlieka lygus.

  • Apsaugos tipas: antimikrobinė apsauginė plėvelė
  • Ekrano stiprinimas: iki 400 %
  • Storis: 0,21 mm
  • Garantija: 6 mėn.
  • Komplekte: 3mk SilverProtection+, valytuvas, tvirtinimo gelis CleaningSet

Plėvelė naikina 99 % žinomų virusų, tačiau dėl SARS-CoV-2 poveikio galutinio atsakymo nėra – tyrimai tebevyksta. Antimikrobinės plėvelės naudojimas nepakeičia reguliarios telefono higienos.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Samsung Galaxy S22 5G apsauginė plėvelė 3mk SilverProtection+”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Dėklai ir nugarėlės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų