Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
3MK PROTECTION

3mk juodas silikoninis dėklas Samsung Galaxy S25

11,49 €

Silikono dėklas Otula bezpieczeństwem. Naprawdę chroni Ochronne i wytrzymałość potwierdzone w testach Absorber200™ parametrai. Silikon najwyższej jakości Hydrofobowy i hipoalergiczny, a przy tym gładki i łatwy w utrzymaniu czystości. Pewne czucie w ręce Aukščiausios kokybės saugus sukibimas oraz

Produkto kodas: 184740 Kategorija:
TINKA MODELIUIGalaxy S25Keisti
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Silikoninis dėklas sukurtas patikimai apsaugoti išmanųjį telefoną nuo kritimų ir pažeidimų.

  • Absorber200™ bandymai: 26 kritimai iš 200 cm aukščio ant betoninio pagrindo, nepažeidžiant išmaniojo telefono.
  • Glotnus, hidrofobinis ir hipoalerginis silikonas.
  • Didelis trinties koeficientas padeda dėklą tvirtai laikyti rankoje.
  • Vidinė pusė padengta mikropluoštu.
  • Antiadhezinės savybės mažina dulkių bei nešvarumų prilipimą, o dėmes lengva nuvalyti.

Juoda dėklo spalva ir kruopštus apdirbimas suteikia jam estetišką išvaizdą, o silikoninė medžiaga padeda išlaikyti švarų paviršių, nes atstumia vandens daleles.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “3mk juodas silikoninis dėklas Samsung Galaxy S25”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų