Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
HURTEL

Universalus 63 dalių aksesuarų rinkinys GoPro, DJI, Insta360, SJCam ir EKEN sporto kameroms

20,49 €

63 visuotinių aksesuarų GoPro, DJI, Insta360, SJCam, Eken sporto kamerom rinkinys (GoPro 63 in 1 rinkinys) Ar jūs aistringi ekstremiems sportams? Darote selfies, bet ar naudojate trikojį? Arba gal tiesiog mėgstate leisti laiką su draugais ir šeima ir norėtumėte jį užabėlinti nuostabiuose filmuose

Produkto kodas: 90873 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

63 dalių aksesuarų komplektas skirtas GoPro, DJI Osmo Action, Insta360, SJCam ir EKEN sporto kameroms. Jis leidžia kamerą tvirtinti prie trikojo bei įvairiose kitose vietose filmuojant ir fotografuojant aktyvaus laisvalaikio metu.

Rinkinys pritaikytas ekstremaliam, vandens, motoriniam ir žiemos sportui, turizmui bei kitai veiklai. Transportavimo dėžutė padeda patogiai laikyti ir vežtis priedus.

Pagrindinės savybės:

  • Universali montavimo sistema, suderinama su daugeliu sporto kamerų.
  • 63 rinkinio elementai įvairioms naudojimo situacijoms.
  • Transportavimo dėžutė priedams laikyti.

Techniniai duomenys:

  • Elementų skaičius: 63.
  • Suderinama su visais GoPro Hero serijos modeliais.
  • Suderinama su DJI Osmo Action.
  • Suderinama su EKEN H9R, H8R, H7S, H6S ir H5S Plus.
  • Suderinama su SJCam SJ4000, SJ5000, M20, SJ6 Legend, SJ7 Star ir SJ8.
  • Suderinama su Insta360 One R ir One RS.

Komplekte:

  • Transportavimo dėžutė, strypo laikiklis, galvos ir krūtinės dirželiai, riešo juosta.
  • Rankena su riešo dirželiu, montavimo dirželis su 360° adapteriu, plūduriuojanti rankena ir jos virvelė.
  • Raktas, dėžutė, monopodas, lankstus trikojis ir guminis laikiklis su montavimo varžtu.
  • Paprastas montavimo adapteris, J HOOK adapteris, adapteris su siurbtuku, didelis ir mažas 90° adapteriai.
  • 1/4″ adapteris trikojui ir 4 papildomi montavimo elementai.
  • 5 stačiakampės ir 5 apvalios 3M montavimo juostos.
  • 24 drėgmės sugėrikliai, 3 ilgi ir 2 trumpi montavimo varžtai.
Gamintojas

Įrenginio tipas

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Universalus 63 dalių aksesuarų rinkinys GoPro, DJI, Insta360, SJCam ir EKEN sporto kameroms”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Dviratininkų apranga, Dviračių krepšiai ir dviratininkų pirštinės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų