Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
TECH-PROTECT

Baltos Tech-Protect Ultraboost Core G2 ausinės su Lightning jungtimi

5,49 €

Ausinės Tech-Protect Ultraboost Core G2 – tai pasiūlymas Apple įrenginių naudotojams, vertinantiems patogumą, funkcionalumą ir aukštą garso kokybę. Pagamintos iš tvirtų ABS ir TPE medžiagų, jos užtikrina ilgaamžiškumą ir dėvėjimo komfortą, o Lightning jungtis garantuoja stabilų ir greitą ryšį su

Produkto kodas: 200196 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Ultraboost Core G2 – tai Tech-Protect ausinės, skirtos Apple įrenginių savininkams, kurie nenori aukoti nei patogumo, nei garso kokybės. Jungiamos tiesiai per Lightning lizdą, todėl iPhone ar iPad prijungiamos be jokių papildomų adapterių, o ryšys išlieka stabilus ir greitas.

Korpusui panaudotos atsparios ABS ir TPE medžiagos, todėl ausinės tarnauja ilgai ir puikiai priglunda prie ausies – net klausantis valandų valandas diskomfortas nejaučiamas. 120 cm ilgio laidas palieka pakankamai erdvės judėti tiek kelionėje, tiek darbo vietoje, tiek namuose.

20–20 000 Hz dažnių ruožas atskleidžia sodrius žemus tonus kartu su švariais aukštais dažniais, todėl mėgstama muzika, filmai ar pokalbiai skamba subalansuotai ir gyvai. Įmontuotas mikrofonas leidžia priimti skambučius nenusiimant ausinių.

Savybės:

  • 100% originalus gaminys originalioje pakuotėje
  • Jungtis: Lightning
  • Dažnių diapazonas: 20–20 000 Hz
  • Laido ilgis: 120 cm
  • Įmontuotas mikrofonas

Komplekte: 1 vnt. Tech-Protect Ultraboost Core ausinių.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Baltos Tech-Protect Ultraboost Core G2 ausinės su Lightning jungtimi”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Mikrofonai, Garso laidai ir garso adapteriai
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų