Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
BOYA

BOYA BY-V1 V2.0 2,4 GHz belaidis mikrofonas su Lightning jungtimi, juodas

38,99 €

BOYA BY-V1 V2.0 Belaidis mikrofonas 2.4GHz – juoda BOYA BY-V1 V2.0 yra kompaktiškas 2.4 GHz mikrofonų sistema, skirta įrašymui su Lightning suderinama įranga. Jos lengvai konstruktyviai ir automatiniam suporavimui dėka greitai pradėsite ir patogiau naudosite. Mikrofonas užfiksuoja garsą 48

Produkto kodas: 209919 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

BOYA BY-V1 V2.0 – kompaktiška 2,4 GHz belaidė mikrofonų sistema, skirta įrenginiams su Lightning jungtimi. Automatinis suporavimas padeda greitai pradėti įrašymą, o nedidelis ir lengvas dizainas patogus kasdieniam naudojimui.

Mikrofonas įrašo 48 kHz / 16 bitų kokybe, todėl garsas išlieka aiškus ir natūralus. Vienu mygtuku įjungiama triukšmo mažinimo funkcija padeda slopinti aplinkos garsus. Lightning imtuvas leidžia įrašant vienu metu įkrauti prijungtą įrenginį.

Iki 9 valandų veikiantis siųstuvas suteikia daugiau laiko nepertraukiamam darbui.

Specifikacija:

  • Prekės ženklas: BOYA
  • Modelis: BY-V1 V2.0
  • Perdavimo technologija: 2,4 GHz
  • Mėginių ėmimo dažnis / bitų gylis: 48 kHz / 16 bitų
  • Signalo ir triukšmo santykis: 80 dB
  • Dažnių atsakas: 20 Hz–16 kHz
  • Maksimalus SPL: 120 dB
  • Išėjimo režimas: mono
  • Triukšmo mažinimas: vienu mygtuku
  • Delsimas: ≤ 25 ms
  • Siųstuvo veikimo laikas: iki 9 val.
  • Maitinimas: integruotas ličio jonų akumuliatorius
  • Adapteris: Lightning
  • Spalva: juoda
  • Pakuotėje: siųstuvas, Lightning imtuvas, USB-A į USB-C kabelis, vėjo apsauga, nešiojamasis dėklas
Gamintojas

Įrenginio tipas

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “BOYA BY-V1 V2.0 2,4 GHz belaidis mikrofonas su Lightning jungtimi, juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Ausinės ir garsiakalbiai, Garso laidai ir garso adapteriai
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų