Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
TECH-PROTECT

Juodas Tech-Protect C9S Rope Crossbody dirželis telefonui

7,99 €

Tech-Protect C9S Rope Crossbody – tai dirželis, pagamintas iš atsparaus nailono, leidžiantis nešioti telefoną per petį arba ant krūtinės – patogiai ir saugiai, laisvomis rankomis. Magnetinė dirželio sagtis akimirksniu užsisega ir atsisega, todėl telefonas pasiekiamas greitai, nenuimant dirželio.

Produkto kodas: 211162 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Tech-Protect C9S Rope Crossbody – iš nailono pagamintas telefono dirželis, skirtas nešioti per petį arba ant krūtinės. Jis leidžia telefoną laikyti pasiekiamą ir palieka rankas laisvas.

Magnetinė sagtis padeda greitai užsegti bei atsegti dirželį, todėl telefoną galima pasiekti nenusiimant viso dirželio. Dviguba nailono juosta ir metaliniai elementai pritaikyti intensyviam naudojimui.

Juostoje integruota MOLLE sistema suteikia galimybę pritvirtinti raktus, AirPods dėklą, korteles ar kitus aksesuarus. Reguliuojamas 91–140 cm ilgis leidžia pasirinkti norimą nešiojimo padėtį.

Universalūs adapteriai tinka įvairiems išmaniųjų telefonų modeliams ir dėklams, todėl nereikia keisti įrenginio.

  • Magnetinė sagtis
  • MOLLE sistema aksesuarams
  • Nešiojamas per petį arba ant krūtinės
  • Dviguba nailono juosta su metaliniais elementais
  • Reguliuojamas ilgis: 91–140 cm
  • Spalva: juoda

Rinkinį sudaro: 1 × Tech-Protect C9S Rope Crossbody dirželis, 2 × po dėklu slenkantys adapteriai ir 2 × kilpiniai adapteriai.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Juodas Tech-Protect C9S Rope Crossbody dirželis telefonui”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Dėklai ir nugarėlės, Grūdinti stiklai ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų