Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
DKNY

DKNY Liquid Glitter Multilogo dėklas iPhone 15 Pro Max – rožinis

19,99 €

DKNY Liquid Glitter Multilogo DKNY – gerai žinomas ir vertinamas JAV mados prekės ženklas, garsėjantis elegantiško, laikui nepavaldaus stiliaus deriniu su modernumu ir miesto gyvenimo energija. Pajuskite pulsuojantį Niujorko ritmą, pabrėžkite savo individualumą ir išskirtinumą. Pajuskite Niujorko

Produkto kodas: 163890 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

DKNY Liquid Glitter Multilogo

DKNY – gerai žinomas ir vertinamas JAV mados prekės ženklas, garsėjantis elegantiško, laikui nepavaldaus stiliaus deriniu su modernumu ir miesto gyvenimo energija. Pajuskite pulsuojantį Niujorko ritmą, pabrėžkite savo individualumą ir išskirtinumą.


Pajuskite Niujorko magiją ir spindesį

Šviesos simfonija Niujorke, mieste, kuris niekada nemiega, ir toliau žavi milijonų lempų bei šviesų spindesiu. „Liquid Glitter Multilogo“ apsauginių dėklų kolekcija perkelia šią magiją ant jūsų įrenginio, skleidžia pulsuojančią gyvybę ir nepakartojamą energiją. Pakanka lengvai papurtyti, kad pamatytumėte šviesoje šokančius blizgučius. Be to, smulkūs DKNY logotipai, išdėstyti per visą paviršių, suteikia papildomo žavesio. Uždėkite šį dėklą ir persikelkite į patį ypatingos Niujorko atmosferos centrą.


Užtikrinkite patikimą telefono apsaugą

Inovatyvi dėklo konstrukcija paremta patvariu poliuretanu, kuris atsparus kasdieniam dėvėjimuisi. Dėklo šonai pakankamai lankstūs, kad dėklą būtų lengva uždėti ir nuimti, o svarbiausia – jie patikimai saugo įrenginio rėmelį nuo smūgių ir galimų įskilimų.


Idealiai pritaikytas jūsų telefonui

Šis elegantiškas dėklas ne tik pabrėžia telefono išvaizdą ir unikalų dizainą, bet svarbiausia – užtikrina įrenginio saugumą nuo netyčinių pažeidimų ir smūgių. Dėl tiksliai suderintų matmenų dėklas efektyviai amortizuoja kritimus ir kartu išlaiko visišką prieigą prie prievadų bei mygtukų bet kokiomis aplinkybėmis.


Dėklas pagamintas pagal DKNY prekės ženklo licenciją.

Techniniai duomenys

Kolekcija DKNY Liquid Glitter Multilogo
Tipas Hardcase
Medžiaga TPU/PC
Spalva Rožinė
Suderinamumas iPhone 15 Pro Max 6.7″
Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “DKNY Liquid Glitter Multilogo dėklas iPhone 15 Pro Max – rožinis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų