Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
DKNY

DKNY MagSafe dėklas iPhone 15 Pro Max – smėlinis

23,49 €

DKNY Leather Checkered Mono Pattern MagSafe DKNY – gerai žinomas ir vertinamas amerikietiškas mados prekės ženklas, kuriame elegancija ir laikui nepavaldus charakteris dera su modernumu bei miesto gyvenimo energija. Pajuskite pulsuojantį Niujorko ritmą ir pabrėžkite savo išskirtinumą. Pabrėžkite

Produkto kodas: 178366 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

DKNY Leather Checkered Mono Pattern MagSafe

DKNY – gerai žinomas ir vertinamas amerikietiškas mados prekės ženklas, kuriame elegancija ir laikui nepavaldus charakteris dera su modernumu bei miesto gyvenimo energija. Pajuskite pulsuojantį Niujorko ritmą ir pabrėžkite savo išskirtinumą.


Pabrėžkite savo stilių

Kiekvieną dėklą puošia unikalus DKNY inicialų raštas, sudarantis efektingą geometrinį tinklelio motyvą. Šis atpažįstamas dizainas traukia dėmesį savo išskirtinumu. Papildoma detalė – plati, vertikaliai išdėstyta juosta, deranti prie dėklo spalvinės gamos ir kurianti vientisą, elegantišką įvaizdį. Dizainą užbaigia mažas DKNY logotipas, pabrėžiantis kolekcijos prestižą ir autentiškumą.


Tik kokybiškos medžiagos

Kiekvienas šios išskirtinės kolekcijos dėklas, visų pirma, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Pagrindas – patvarus termoplastinis poliuretanas (TPU), kuris užtikrina apsaugą ir patogų naudojimą.
Viršus dekoruotas švelnia ekooda, kuri suteikia nepriekaištingą išvaizdą ir atsparumą pažeidimams, todėl dėklas ilgai išliks estetiškas.


Tiksliai pritaikytas jūsų telefonui

Šis elegantiškas dėklas ne tik pabrėžia telefono dizainą, bet ir patikimai saugo įrenginį nuo atsitiktinių pažeidimų bei smūgių. Dėl kruopščiai parinktų matmenų dėklas efektyviai sugeria kritimus, o prievadai ir mygtukai lieka lengvai pasiekiami bet kokiomis sąlygomis.


Patogus įkrovimas su MagSafe

Kiekviename šios kolekcijos dėkle integruotas magnetinis MagSafe žiedas, suderinamas su MagSafe belaidžiu įkrovikliu, todėl įkrausite greitai ir patogiai. Pamirškite poreikį nusiimti dėklą įkrovimui – galėsite įkrauti telefono bateriją nenusiimdami dėklo ir nesijaudinti dėl atsitiktinių kameros pažeidimų.


Dėklas pagamintas pagal DKNY licenciją.

Techniniai duomenys

Kolekcija DKNY Leather Checkered Mono Pattern MagSafe
Tipas Hardcase
Medžiaga TPU / ekooda
Spalva smėlinė
Suderinamumas iPhone 15 Pro Max 6.7"
Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “DKNY MagSafe dėklas iPhone 15 Pro Max – smėlinis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų