Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
JISULIFE

Jisulife Life9 rankinis USB-C ventiliatorius 3600 mAh, rožinis

35,99 €

Jisulife Handheld Fan Life9 3600mAh nešiojamasis USB ventiliatorius – rožinis Jisulife Handheld Fan Life9 yra nešiojamasis rankinis ventiliatorius, kuris stebina savo galia ir funkcionalumu. Jo kompaktiškas dizainas jį padaro idealiomis kelionėms, darbui ar pasivaikščiojimams šilumoje. Stiprus oro

Produkto kodas: 197035 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Rožinis Jisulife Life9 – kompaktiškas rankinis ventiliatorius, skirtas vėsinimui kelionėse, darbe, mokykloje ar lauke. Iki 10 m/s siekiantis oro srautas ir penki reguliavimo lygiai leidžia pasirinkti norimą vėsinimo intensyvumą.

3600 mAh ličio jonų baterija, priklausomai nuo pasirinkto nustatymo, veikia 2–12 valandų. Ventiliatorius įkraunamas per USB-C jungtį, o įkrovimas trunka 2,5–3,5 valandos. Įrenginys valdomas vienu įjungimo ir išjungimo mygtuku.

Specifikacija:

  • Prekės ženklas: Jisulife
  • Modelis: Handheld Fan Life9
  • Spalva: rožinė
  • Baterija: 3600 mAh, 13,32 Wh / 3,7 V, ličio jonų
  • Maksimali galia: 7 W
  • Oro srauto greitis: iki 10 m/s
  • Oro srauto lygiai: 5
  • Veikimo laikas: 2–12 val.
  • Įkrovimo laikas: 2,5–3,5 val.
  • Įėjimas: 5 V / 2 A
  • Įkrovimo jungtis: USB-C

Komplekte:

  • Jisulife Life9 rankinis ventiliatorius
  • USB-C įkrovimo kabelis
  • Dirželis
  • Naudotojo vadovas
Gamintojas

Įrenginio tipas

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Jisulife Life9 rankinis USB-C ventiliatorius 3600 mAh, rožinis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Buitinė technika, Išmanieji namai ir stalo lempos
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų