Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
TECH-PROTECT

Tech-Protect USP200 pasyvus 3 antgalių rašiklis, juodas

5,99 €

Tech-Protect USP200 rašiklis – tai naujoviškas įrankis, sujungiantis eleganciją ir funkcionalumą, idealiai tinkantis kiekvienam planšetės naudotojui. Dėl tikslių abiejų pusių antgalių rašiklis pasižymi universalumu ir tikslumu, nesvarbu, ar piešiate, rašote pastabas, ar kuriate grafiką. Skirtas

Produkto kodas: 183754 Kategorija:
  • Sandėlyje Lietuvoje: pristatymas per 1-3 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Tech-Protect USP200 – elegantiškas ir funkcionalus rašiklis planšetiniam kompiuteriui. Tikslūs antgaliai abiejose pusėse leidžia patogiai rašyti pastabas, piešti, kurti grafiką ar greitai eskizuoti.

Rašiklio formos antgalis suteikia papildomo universalumo kasdienėms užduotims. Keičiami antgaliai padeda pritaikyti naudojimą individualiems poreikiams ir prisideda prie ilgo gaminio naudojimo.

Minimalistinis, solidus dizainas dera prie šiuolaikinės įrangos. USP200 užtikrina sklandų naudojimą tiek profesionalams, tiek technologijų entuziastams.

  • Originalus gaminys originalioje pakuotėje
  • Suderinamas su dauguma grafikos redagavimo programų
  • Tinka rašymui ir naudojimuisi mobiliuoju įrenginiu
  • Keičiami antgaliai
  • Tiksliai pagamintas

Į rinkinį įeina:

  • 1 x Tech-Protect USP200 rašiklis
  • 1 x guminis antgalis
  • 1 x rašiklio antgalis
  • 2 x disko antgaliai
Gamintojas

Įrenginio tipas

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tech-Protect USP200 pasyvus 3 antgalių rašiklis, juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Dėklai ir nugarėlės, Grūdinti stiklai ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų