Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
ORICO

Orico PUG-C7B CAT7 plokščias RJ45 tinklo kabelis, 3 m, juodas

3,99 €

Orico PUG-C7B CAT7 10Gbps RJ45 Ethernet tinklo kabelis interneto LAN plokščias 3m – juodas Orico PUG-C7B CAT7 tinklo kabelis yra sprendimas tiems, kurie ieško stabilaus ir greito laidinio ryšio. Dėl CAT7 standarto su dvigubu ekranavimu, jis užtikrina duomenų perdavimą iki 10 Gbps be greičio

Produkto kodas: 209363 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Orico PUG-C7B – 3 m ilgio CAT7 tinklo kabelis su RJ45 jungtimis, skirtas stabiliam laidiniam ryšiui. Dvigubas ekranavimas ir iki 10 Gb/s duomenų perdavimo sparta padeda išvengti trikdžių bei greičio sumažėjimo.

  • CAT7 standartas ir iki 10 Gb/s pralaidumas.
  • RJ45–RJ45 jungtys.
  • 28AWG be deguonies vario šerdis bei aliuminio folijos ekranas.
  • 24K auksuoti kontaktai, atsparūs oksidacijai.
  • Plokščias dvigubo PVC apvalkalo kabelis, tinkamas naudoti viduje ir lauke.
  • Spalva: juoda.

Kabelio plotis – 6,6 mm, storis – 5,5 mm, o jungties matmenys – 11,6 × 27,5 mm. Dvigubas PVC sluoksnis apsaugo nuo vandens, UV spindulių, šalčio ir mechaninio poveikio. Kabelį galima tiesti po kilimais, prie grindjuosčių ar lauke.

RJ45 jungtys suderinamos su kompiuteriais, maršrutizatoriais, tinklo jungikliais, „Smart TV“, priedėliais ir monitoriais, turinčiais RJ45 prievadą. Papildomos tvarkyklės ar konfigūravimas nereikalingi.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Orico PUG-C7B CAT7 plokščias RJ45 tinklo kabelis, 3 m, juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

USB šakotuvai, USB adapteriai ir diskų adapteriai
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų