Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
ROCKBROS

Rockbros JT201012LS 2010-12L sidabriniai aliumininiai platforminiai dviračio pedalai

21,49 €

Rockbros JT201012LS 2010-12L Aliuminio platformos dviračio pedalai – sidabriniai Rockbros 2010-12L pedalai yra lengva, aliuminio platformos pedalai, suteikiantis saugią atramą ir kontrolę jojant – tiek nuo kelio, tiek mieste. Plati platforma tolygiai paskirstyti spaudimą visoje kojoje, o 12

Produkto kodas: 211868 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Rockbros 2010-12L – lengvi platforminiai dviračio pedalai, skirti stabiliai pėdos atramai važiuojant mieste ar bekele. Platus paviršius padeda tolygiau paskirstyti spaudimą pėdai, o po 12 plieninių iškyšų kiekvienoje pusėje padeda batui tvirčiau laikytis ant pedalo.

CNC būdu iš aliuminio lydinio pagamintų pedalų pora sveria 302 g. Chromo-molibdeno plieno ašis ir sandarūs, dvigubai sutepti rutuliniai guoliai padeda užtikrinti sklandų veikimą bei saugo mechanizmą nuo vandens ir dulkių.

Specifikacija:

  • Prekės ženklas: Rockbros
  • Modelis: JT201012LS 2010-12L
  • Matmenys: 99 × 91 mm, vieno pedalo
  • Svoris: 302 g, poros
  • Medžiaga: CNC apdirbtas aliuminio lydinys, chromo-molibdeno plieno ašis
  • Ašies sriegis: 9/16"
  • Spalva: sidabrinė

Pagrindinės savybės:

  • 99 × 91 mm platforma patogiai ir stabiliai prilaiko pėdą.
  • Abiejose pusėse esantys 12 plieninių iškyšų padeda išlaikyti patikimą bato sukibimą.
  • Lengva, 302 g sverianti pora.
  • Sandarūs rutuliniai guoliai sklandžiam pedalo darbui.
  • 9/16" sriegis pritaikytas daugumai suaugusiųjų plento, žvyro, sulankstomų ir kalnų dviračių.
  • Pedalai pažymėti L ir R raidėmis, nurodančiomis kairę bei dešinę puses.
Gamintojas

Įrenginio tipas

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Rockbros JT201012LS 2010-12L sidabriniai aliumininiai platforminiai dviračio pedalai”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Dviratininkų apranga, Dviračių krepšiai ir dviratininkų pirštinės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų