Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
ROCKBROS

Rockbros YDDX011 Diamond dviratininko marškinėliai XXL, balti

34,49 €

Rockbros YDDX011 Diamond trumpomis rankovėmis dviračio marškiniai Dydis XXL – Balti Rockbros YDDX011 Diamond dviračio marškiniai sukurti žvelgiant į komfortą intensyvaus važiavimo metu. Lengva konstrukcija su kvėpuojančiu 3D tinklu skatina vėdinimą ir padeda išlaikyti komfortą netgi ilgesnių

Produkto kodas: 204052 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Balti Rockbros YDDX011 Diamond marškinėliai trumpomis rankovėmis skirti patogiam važiavimui dviračiu. 3D tinklelio struktūra padeda orui cirkuliuoti, o drėgmę sugerianti ir greitai džiūstanti medžiaga palaiko komfortą intensyvių bei ilgesnių treniruočių metu.

Prigludęs kirpimas nevaržo judesių ir padeda išlaikyti natūralią dviratininko padėtį. Minkštas, prie odos malonus audinys mažina nutrynimų riziką. Auksinės atspindinčios detalės gerina matomumą važiuojant prietemoje.

  • Gamintojas: Rockbros
  • Modelis: YDDX011 Diamond
  • Tipas: dviratininko marškinėliai trumpomis rankovėmis
  • Dydis: XXL
  • Spalva: balta
  • Medžiagos: poliesteris, nailonas ir spandeksas
  • Ypatybės: 3D tinklelis, atspindintys elementai, galinė kišenė
Gamintojas

Įrenginio tipas

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Rockbros YDDX011 Diamond dviratininko marškinėliai XXL, balti”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Sporto prekės, Dviračių krepšiai ir dviratininkų pirštinės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų