Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
ROCKBROS

Rockbros YDWT020 Diamond dviratininko marškinėliai S, mėlyni

31,99 €

Rockbros YDWT020 Diamond dviračio marškinėliai pavasaris/rudenė/žiema dydis S – mėlyni Rockbros YDWT020 Diamond dviračio marškinėliai buvo sukurti šaltesnėms dienoms, kai komfortas, judėjimo laisvė ir pastovus šilimas yra esminiai. Minkšta, elastinga audinė gerai prisitaiko prie kūno, o minkštas

Produkto kodas: 204120 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Rockbros YDWT020 Diamond marškinėliai skirti važiuoti vėsesniu oru – pavasarį, rudenį ir žiemą. Elastingas audinys priglunda prie kūno, leidžia nevaržomai judėti ir padeda išlaikyti patogią dviratininko padėtį.

Vidinė minkšta izoliacija padeda palaikyti šiluminį komfortą maždaug 6–20 °C temperatūroje. Kvėpuojanti medžiagos struktūra padeda šalinti treniruočių metu susidariusią drėgmę ir greičiau išdžiūti. Atspindintys elementai gerina matomumą prietemoje bei naktį.

  • Gamintojas: Rockbros
  • Modelis: YDWT020 Diamond
  • Dydis: S
  • Spalva: mėlyna
  • Medžiaga: 82 % poliesteris, 18 % spandeksas
  • Elastingas, kūnui prisitaikantis audinys
  • Minkštas vidinis sluoksnis papildomam komfortui
  • Atspindinčios detalės geresniam matomumui
Gamintojas

Įrenginio tipas

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Rockbros YDWT020 Diamond dviratininko marškinėliai S, mėlyni”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Sporto prekės, Dviračių krepšiai ir dviratininkų pirštinės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų