Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
3MK PROTECTION

3mk 1UP žaidimų plėvelė, skirta Xiaomi Redmi Note 14 Pro

14,49 €

Jei žaidi su Xiaomi Redmi Note 14 Pro, 3mk 1UP plėvelė sukurta būtent tau – iki 30 % plonesnė nei stikliukas, ji užtikrina greitesnį jutiklinio ekrano reagavimą ir puikų pirštų slydimą, kad kiekvienas judesys žaidime būtų tikslus. Pirmoji rinkoje esanti ekrano apsauga, sukurta mobiliesiems

Produkto kodas: 182710 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

3mk 1UP – žaidimams pritaikyta ekrano apsauginė plėvelė Xiaomi Redmi Note 14 Pro telefonui. Ji yra iki 30 % plonesnė už daugumą stikliukų, todėl jutiklinis ekranas reaguoja greičiau, o pirštai ekrano paviršiumi slysta sklandžiai.

Skaidri plėvelė nekeičia ekrano spalvų ir ryškumo. Jos oleofobinis sluoksnis mažina dulkių trauką bei riebalinių dėmių atsiradimą.

  • Iki 30 % plonesnė nei dauguma stikliukų
  • Pagerintas pirštų slydimas ir greitesnė ekrano reakcija
  • Atsparumas trinčiai iki 20 000 ciklų, standartinis lygis – iki 4 mėnesių
  • Ekrano sustiprinimas nuo smūgių iki 400 %
  • PZH ir RoHS sertifikatai
  • Šlapias montavimas su komplekte esančiu geliu

Šlapio montavimo būdas yra saugus įrenginiui ir padeda pasiekti tvirtą sukibimą bei tvarkingą išvaizdą.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “3mk 1UP žaidimų plėvelė, skirta Xiaomi Redmi Note 14 Pro”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Dėklai ir nugarėlės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų