Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
ACEFAST

Acefast V3 talpinamasis rašiklis iPad su belaidžiu įkrovimu ir 2 keičiamais antgaliais – Balta

19,49 

Acefast V3 talpinamasis rašiklis iPad su belaidžiu įkrovimu ir 2 keičiamais antgaliais – Balta Acefast V3 rašiklis – šiuolaikiškas darbo ir kūrybos įrankis iPad planšetiniame kompiuteryje, derinantis didelį tikslumą su maksimaliu patogumu. Pakreipimo palaikymas ir delno atmetimas leidžia sklandžiai

Produkto kodas: 208056 Kategorija:
TINKA MODELIUIiPadKeisti
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Acefast V3 – baltas aliumininis talpinamasis rašiklis, skirtas iPad 2018 m. ir vėlesniems modeliams. Jis padeda patogiai rašyti bei piešti planšetiniame kompiuteryje.

  • Magnetinis belaidis įkrovimas tiesiogiai ant planšetinio kompiuterio.
  • Pakreipimo palaikymas leidžia keisti piešiamų linijų storį pagal rašiklio kampą.
  • Delno atmetimo funkcija leidžia rašant padėti ranką ant ekrano.
  • Magnetinis tvirtinimas palengvina rašiklio laikymą prie iPad dėklo.
  • Du keičiami antgaliai padeda ilgiau išlaikyti rašymo ir piešimo tikslumą.

Aliuminio korpusas yra patvarus ir patogus laikyti. Rašiklis sujungia kasdieniam darbui bei kūrybai naudingas funkcijas viename įrenginyje.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Acefast V3 talpinamasis rašiklis iPad su belaidžiu įkrovimu ir 2 keičiamais antgaliais – Balta”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Dėklai ir nugarėlės, Grūdinti stiklai ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų