Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
SPIGEN

Dėklas Spigen Optik Armor MagSafe iPhone 17 Pro Max, juodas

31,49 

Spigen Optik Armor MagSafe – tai hibridinis dėklas, užtikrinantis puikią jūsų įrenginio apsaugą ir sujungiantis modernų dizainą su pažangiomis apsaugos technologijomis. Tiksliai pagamintas dėklas sudarytas iš minkšto, elastingo TPU sluoksnio ir patogaus naudoti polikarbonato slankiklio. Praktiškas

Produkto kodas: 198789 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Spigen Optik Armor MagSafe – tai hibridinis dėklas, užtikrinantis puikią jūsų įrenginio apsaugą ir sujungiantis modernų dizainą su pažangiomis apsaugos technologijomis. Tiksliai pagamintas dėklas sudarytas iš minkšto, elastingo TPU sluoksnio ir patogaus naudoti polikarbonato slankiklio.

Praktiškas slankusis dangtelis efektyviai apsaugo kameros objektyvą nuo įbrėžimų, dulkių ir kitų mechaninių pažeidimų kasdien naudojant telefoną. Kai kamera nenaudojama, slankiklis ją apsaugo, o fotografuojant tereikia jį atitraukti, kad gautumėte pilną prieigą prie kameros.

Papildomas dėklo privalumas – smūgiams atsparios oro pagalvės (Air Cushion Technology) kampuose, kurios sugeria smūgius ir apsaugo telefoną nuo pažeidimų nukritus. Matinė paviršiaus tekstūra atspari nešvarumams ir pirštų atspaudams, todėl dėklas ilgai išlaiko estetišką išvaizdą.

Neslystantis paviršius užtikrina tvirtą sukibimą ir leidžia patogiai naudotis telefonu nerizikuojant jį išmesti iš rankų. Optik Armor turi įmontuotą magnetinį žiedą, visiškai suderinamą su MagSafe technologija, užtikrinantį maksimalų belaidžio įkrovimo efektyvumą bei greitą ir paprastą prijungimą prie visų MagSafe funkciją turinčių priedų.

Produkto savybės:

  • 100% originalus
  • Supakuotas į originalią pakuotę
  • Hibridinė TPU + PC konstrukcija
  • Slankusis kameros objektyvo apsauginis dangtelis
  • Air Cushion technologija kampuose
  • Įmontuotas MagSafe magnetinis žiedas
  • Matinė, nešvarumams atspari tekstūra
  • Neslystantis paviršius
  • Tikslios išpjovos jungtims ir mygtukams
  • Pakelti kraštai aplink ekraną
  • Maksimali apsauga nuo kritimų

Komplekte:

1 vnt. Spigen Optik Armor Mag MagSafe dėklas

Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dėklas Spigen Optik Armor MagSafe iPhone 17 Pro Max, juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų