Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
SPIGEN

Dėklas Spigen Ultra Hybrid MagSafe iPhone 17, matinis juodas

22,49 

Spigen Ultra Hybrid MagSafe – tai dėklas, jungiantis geriausias apsaugos ir estetikos savybes, suteikiantis jūsų išmaniajam telefonui tiek saugumą, tiek išskirtinę išvaizdą. Dėka unikalios hibridinės konstrukcijos (TPU + PC), jungiančios patvarų rėmelį su permatoma plokšte, jūsų telefonas išlaiko

Produkto kodas: 198854 Kategorija:
TINKA MODELIUIiPhone 17Keisti
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Spigen Ultra Hybrid MagSafe – tai dėklas, jungiantis geriausias apsaugos ir estetikos savybes, suteikiantis jūsų išmaniajam telefonui tiek saugumą, tiek išskirtinę išvaizdą. Dėka unikalios hibridinės konstrukcijos (TPU + PC), jungiančios patvarų rėmelį su permatoma plokšte, jūsų telefonas išlaiko savo originalų dizainą, kartu būdamas efektyviai apsaugotas nuo pažeidimų. Sustiprinti kampai su oro pagalvėmis (Air Cushion) efektyviai sugeria smūgius, suteikdami papildomą apsaugą nuo kritimų.

Šiek tiek pakelti kraštai aplink ekraną ir kamerą apsaugo šias dalis nuo tiesioginio kontakto su plokščiu paviršiumi, o tiksliai išpjauti iškirpimai leidžia lengvai pasiekti visus prievadus, mygtukus ir įrenginio funkcijas.

Dėklas turi žiedą, suderinamą su belaide MagSafe technologija. Magnetinis žiedas užtikrins maksimalų įkrovimo našumą bei greitą ir paprastą prijungimą prie visų MagSafe funkciją turinčių priedų.

Spigen Ultra Hybrid – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori apsaugoti savo telefoną, neuždengdami jo natūralaus grožio.

PRODUKTO SAVYBĖS:
– 100% originalus
– Supakuotas originalioje pakuotėje
– Suderinamas su MagSafe
– Hibridinė konstrukcija
– Tiksliai pagamintas
– Integruotos oro pagalvės kampuose
– Apsaugo nuo kritimų
– Puikiai pritaikytas
– Pilnai funkcionalus
– Lengvai uždedamas ir nuimamas

KOMPLEKTE:
1 x Spigen Ultra Hybrid MagSafe dėklas

Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dėklas Spigen Ultra Hybrid MagSafe iPhone 17, matinis juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų