Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
TECH-PROTECT

Rožinis „Tech-Protect“ MagSafe silikoninis dėklas, skirtas iPhone 17 Pro

7,99 €

Tech-Protect Silicone Magsafe – tai elegantiškas ir funkcionalus dėklas, pagamintas iš minkšto, bet kartu atsparaus termoplastinio elastomero, puikiai derinantis apsaugą ir minimalizmą. Dėl plonos konstrukcijos dėklas išlieka itin lengvas, nepridedant jokio papildomo svorio ar tūrio jūsų išmaniajam

Produkto kodas: 199150 Kategorija:
TINKA MODELIUIiPhone 17 ProKeisti
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Rožinės spalvos „Tech-Protect Silicone MagSafe“ dėklas iPhone 17 Pro telefonui pagamintas iš minkšto, bet atsparaus termoplastiko – medžiaga jungia patikimą apsaugą su švaria, minimalistine išvaizda.

Plonas korpusas beveik nepadidina telefono storio ir svorio, o įmontuota MagSafe funkcija leidžia naudotis belaidžiu įkrovimu nenuimant dėklo. Kadangi dėklas tiksliai pritaikytas prie įrenginio formos, jis patogiai guli delne ir užtikrina tvirtą sukibimą, kartu apsaugodamas nuo kasdien kylančių pažeidimų.

Minimalistinė forma neuždengia telefono dizaino, o vidinis mikropluošto pamušalas kartu su kokybiškomis medžiagomis papildomai saugo įrenginio paviršių. Aplink kamerą ir ekraną paliktas šiek tiek pakeltas kraštas sumažina įbrėžimų riziką, o pakeltas korpusas neleidžia telefonui tiesiogiai liestis su paviršiumi, ant kurio jis padėtas.

Savybės:

  • 100 % originalus produktas originalioje pakuotėje
  • Preciziškai pagamintas, elegantiškas dizainas
  • Sustiprinti kampai ir tobulas prigludimas
  • Suderinamas su „MagSafe“ įkrovimu
  • Minkštas vidinis pamušalas
  • Laisva prieiga prie visų išorinių jungčių
  • Pilnai funkcionalus, lengvai užsidedamas ir nuimamas

Komplektacija: 1 vnt. „Tech-Protect Silicone MagSafe“ dėklas.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Rožinis „Tech-Protect“ MagSafe silikoninis dėklas, skirtas iPhone 17 Pro”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų