Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
DKNY

DKNY dėklas iPhone 14 Pro Max – rožinis

24,49 

DKNY Checkered Mono Pattern & Printed Stripes DKNY – gerai žinomas ir vertinamas amerikietiškas mados prekės ženklas, išsiskiriantis elegancijos ir modernios miesto energijos derme. Pajuskite Niujorko ritmą, spinduliuokite išskirtinumu ir pabrėžkite savo individualų stilių. Pabrėžkite

Produkto kodas: 164573 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

DKNY Checkered Mono Pattern & Printed Stripes

DKNY – gerai žinomas ir vertinamas amerikietiškas mados prekės ženklas, išsiskiriantis elegancijos ir modernios miesto energijos derme. Pajuskite Niujorko ritmą, spinduliuokite išskirtinumu ir pabrėžkite savo individualų stilių.


Pabrėžkite nepriekaištingą stiliaus pojūtį

Kiekvienas dėklas dekoruotas išskirtiniu DKNY mados namų inicialų motyvu, sudarančiu neįprastą languotą raštą. Šis raštas yra itin atpažįstamas ir traukia dėmesį savo unikaliu dizainu. Papildomą akcentą suteikia plačios juostos, derančios prie dėklo spalvos, kurios kuria harmoniją ir eleganciją. Dizainą užbaigia metalinis DKNY logotipas, pabrėžiantis kolekcijos prestižą ir autentiškumą.


Aukščiausios klasės medžiagos

Šios kolekcijos dėklai ne tik atrodo išskirtinai, bet ir yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Tvirtas korpusas iš patvaraus termoplastinio poliuretano (TPU) užtikrina patikimą apsaugą ir patogų naudojimą.

Viršus dekoruotas švelnia eko oda, kuri suteikia nepriekaištingą išvaizdą, yra atspari pažeidimams ir ilgai išlaiko estetiką.


Tobulai pritaikyta jūsų telefonui

Elegantiškas dėklas pabrėžia telefono dizainą ir suteikia patikimą apsaugą nuo smūgių bei netyčinių pažeidimų. Dėl tiksliai pritaikytų matmenų dėklas sugeria kritimų energiją ir leidžia patogiai naudotis prievadais bei mygtukais.


Dėklas pagamintas pagal DKNY prekės ženklo licenciją.

Techniniai duomenys

Kolekcija Checkered Mono Pattern & Printed Stripes
Tipas Hardcase
Medžiaga TPU/PC/Eco-leather
Spalva Rožinė
Suderinamumas iPhone 14 Pro Max 6.7"
Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “DKNY dėklas iPhone 14 Pro Max – rožinis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų