Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
GUESS

Guess 4G Big Logo dėklas skirtas iPhone 17 Pro / 18 Pro – Rožinė

26,99 

Guess 4G Big Logo dėklas Stilingas Guess dėklas iš 4G Big Logo kolekcijos pasižymi elegantišku, atpažįstamu 4G dizainu pasirašytu auksiniu Guess logotipu. Unikali išvaizda ir nepaprastą kokybę Dėklas pagamintas iš aukštos kokybes eko-odos su legendiniu 4G šablonu atspaustu jame ir dideliu metaliniu

Produkto kodas: 214084 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Rožinis „Guess 4G Big Logo“ dėklas išsiskiria atpažįstamu 4G raštu ir dideliu auksinės spalvos metaliniu „Guess“ logotipu.

Eko odos apdaila suteikia elegantišką išvaizdą, o tvirta konstrukcija su TPU ir polikarbonato elementais padeda apsaugoti telefoną nuo žymių, smūgių bei mechaninių pažeidimų. Paviršius ilgai išlaiko estetinę išvaizdą ir yra atsparus įbrėžimams bei žymėms.

Tiksliai pritaikytas kietasis dėklas derina funkcionalumą, apsaugą ir išskirtinį stilių.

  • „Guess 4G Big Logo“ kolekcija
  • Kietasis dėklas
  • Medžiagos: eko oda, TPU ir PC
  • Rožinė spalva
  • Originalus „Guess“ produktas, pagamintas pagal licenciją

Suderinamumas: iPhone 18 Pro / iPhone 17 Pro Max.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

,

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Guess 4G Big Logo dėklas skirtas iPhone 17 Pro / 18 Pro – Rožinė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų