Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
GUESS

Guess Big 4G Logo Classic Logo dėklas, skirtas Samsung Galaxy Z Fold7 – juodas

35,99 

Guess Big 4G Logo Classic Logo dėklas Elegantiškas Guess dėklas iš Big 4G Logo Classic Logo kolekcijos pasižymi elegantiška, atpažįstama 4G raštu pasirašytu auksiniu Guess logotipu. Nepakartojama išvaizda ir išskirtinė kokybė Dėklas pagamintas iš aukštos kokybės ekologiškos odos su legendiniu ant

Produkto kodas: 199130 Kategorija:
TINKA MODELIUIGalaxy Z Fold 7Keisti
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Juodas Guess Big 4G Logo Classic Logo dėklas išsiskiria atpažįstamu 4G raštu ir dideliu auksiniu Guess logotipu.

Dėklo išorė padengta ekologiška oda, o konstrukcijoje naudojami TPU ir polikarbonatas. Šių medžiagų derinys padeda apsaugoti telefoną nuo įbrėžimų, smūgių bei mechaninių pažeidimų.

Tiksliai Samsung Galaxy Z Fold7 pritaikytas hardcase tipo dėklas sujungia funkcionalumą ir elegantišką, prabangią išvaizdą. Ekologiškos odos paviršius yra atsparus pažeidimams bei įbrėžimams, todėl ilgiau išlaiko estetinę išvaizdą.

  • Guess Big 4G Logo Classic Logo kolekcija
  • Ekologiška oda, TPU ir PC
  • 4G raštas bei metalinis Guess logotipas
  • Tikslus pritaikymas Samsung Galaxy Z Fold7
  • Originalus Guess prekės ženklo gaminys

Dėklas pagamintas pagal Guess prekės ženklo licenciją.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Guess Big 4G Logo Classic Logo dėklas, skirtas Samsung Galaxy Z Fold7 – juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų