Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
GUESS

Guess MagSafe dėklas iPhone 16 Pro – rudas

28,49 

Guess IML Glitter Gradient MagSafe Guess IML Glitter Gradient MagSafe – tai išskirtinė apsauginių dėklų linija, kurioje dera funkcionalumas ir stilingas, unikalus dizainas. Kolekcija sukurta tiems, kurie vertina ne tik telefono saugumą, bet ir elegantišką išvaizdą. Kiekvienas šios serijos dėklas

Produkto kodas: 177673 Kategorija:
TINKA MODELIUIiPhone 16 ProKeisti
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Guess IML Glitter Gradient MagSafe

Guess IML Glitter Gradient MagSafe – tai išskirtinė apsauginių dėklų linija, kurioje dera funkcionalumas ir stilingas, unikalus dizainas. Kolekcija sukurta tiems, kurie vertina ne tik telefono saugumą, bet ir elegantišką išvaizdą. Kiekvienas šios serijos dėklas pasižymi kokybišku pagaminimu ir išraiškinga estetika.


Suteikite stiliaus ir elegancijos!

Šis stilingas dėklas išsiskiria subtiliu gradiento efektu ir blizgia, brokatine danga, suteikiančia išskirtinį įvaizdį. MagSafe žiedas estetiškai integruotas į dizainą, todėl yra ne tik funkcionalus, bet ir harmoningai dera prie visumos. Dėklo centre esantis subtilus auksinis Guess logotipas suteikia klasikinio žavesio.


Dėmesys detalėms

Dėl tiksliai pritaikytų matmenų dėklas efektyviai sugeria smūgius kritimo metu ir kartu išlaiko patogią prieigą prie prievadų bei mygtukų. Šonai pakankamai elastingi, kad dėklą būtų lengva uždėti ir nuimti, o svarbiausia – patikimai saugo įrenginio rėmelį nuo smūgių ir pažeidimų. Šiek tiek pakelti kraštai padeda apsaugoti ekraną, o pakelti kraštai aplink kamerą saugo objektyvą nuo įbrėžimų ir įtrūkimų.


Įkraukite telefoną belaidžiu būdu!

Dėklai turi magnetinį žiedą, suderinamą su MagSafe belaidžiu įkrovikliu, todėl įkrovimas yra greitas ir patogus. Į dėklą integruoti magnetai tiksliai pritaikyti telefonui ir užtikrina tvirtą iPhone priglaudimą prie MagSafe įkroviklio.


Dėklas pagamintas pagal Guess prekės ženklo licenciją.

Techniniai duomenys

Kolekcija IML Glitter Gradient MagSafe
Tipas Hardcase
Medžiaga TPU/PC
Spalva Ruda
Suderinamumas iPhone 16 Pro 6.3″
Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Guess MagSafe dėklas iPhone 16 Pro – rudas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų