Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
GUESS

Guess silikoninis dėklas AirPods 1/2 – žalias, širdelės pakabukas

15,99 

Guess Silicone Heart Charm Madingas ir stilingas dėklas jūsų Apple AirPods – Guess Silicone Heart Charm. Silikoninis dėklas saugo Apple AirPods belaidžių ausinių dėklą nuo paviršiaus pažeidimų ir galimo pametimo. Kruopštus išpildymas yra neatsiejama gerai žinomo amerikietiško prekės ženklo

Produkto kodas: 95628 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Guess Silicone Heart Charm

Madingas ir stilingas dėklas jūsų Apple AirPods – Guess Silicone Heart Charm. Silikoninis dėklas saugo Apple AirPods belaidžių ausinių dėklą nuo paviršiaus pažeidimų ir galimo pametimo. Kruopštus išpildymas yra neatsiejama gerai žinomo amerikietiško prekės ženklo įvaizdžio dalis.

Išskirtinis Guess dėklas AirPods ausinėms pagamintas iš malonaus liesti, aukštos kokybės silikono, kuris atrodo stilingai ir užtikrina lengvą uždėjimą. Dėklas idealiai priglunda prie AirPods ir yra itin malonus liesti. Dėl smūgiams, įbrėžimams ir kritimams atsparios konstrukcijos jis užtikrina visišką jūsų ausinių apsaugą ir saugumą. Kontrastingas Guess logotipas yra stilinga detalė, suteikianti kolekcijai klasikinę, elegantišką išvaizdą, o širdelės formos pakabukas suteikia visam gaminiui išskirtinumo.

Produktas pagamintas pagal Guess prekės ženklo licenciją.

Kolekcija Silicone Heart Charm
Tipas AirPods dėklas
Medžiaga silikonas
Spalva Žalia
Suderinamumas AirPods 1/2
Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

,

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Guess silikoninis dėklas AirPods 1/2 – žalias, širdelės pakabukas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų