Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
HURTEL

Hybrid Armor X dėklas, skirtas Samsung Galaxy A57, su stovu, suderinamas su MagSafe – juodas

5,99 

Hybrid Armor X dėklas, skirtas Samsung Galaxy A57, su stovu, suderinamas su MagSafe – juodas Hybrid Armor X dėklas, skirtas Samsung Galaxy A57, derina patikimą apsaugą, minimalistinį stilių ir modernias funkcijas. Pagamintas iš permatomo akrilo ir lankstaus TPU derinio, jis efektyviai apsaugo

Produkto kodas: 207875 Kategorija:
TINKA MODELIUIGalaxy A57Keisti
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Juodas „Hybrid Armor X“ dėklas skirtas Samsung Galaxy A57. Jis sujungia skaidrią akrilo galinę dalį ir lankstų TPU rėmelį, todėl saugo telefoną nuo įbrėžimų, smūgių bei spaudimo, kartu išlaikydamas matomą įrenginio dizainą.

  • Integruotas magnetinis žiedas užtikrina suderinamumą su MagSafe įkrovikliais ir laikikliais.
  • 360° stovas leidžia telefoną patogiai pastatyti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai.
  • Kietas PMMA akrilas padeda apsaugoti nuo spaudimo, o TPU kraštai sugeria smūgius ir palengvina dėklo uždėjimą.
  • Skaidri galinė dalis atspari įbrėžimams ir pageltimui, ilgiau išlaiko skaidrumą bei blizgesį.
  • Tikslios išpjovos, jautrūs mygtukai ir pakelti kraštai padeda apsaugoti ekraną bei kamerą.

Dėklas tiksliai pritaikytas Samsung Galaxy A57 ir tinka filmams žiūrėti ar vaizdo skambučiams.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Hybrid Armor X dėklas, skirtas Samsung Galaxy A57, su stovu, suderinamas su MagSafe – juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų