Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
HURTEL

Outer Space dėklas Xiaomi Poco F7 Ultra – juodas

3,49 

Outer Space dėklas su geliniu rėmeliu Xiaomi Poco F7 Ultra – juodas Suteikite savo išmaniajam telefonui naują apsaugos ir stiliaus lygį su „Outer Space“ dėklu su geliniu rėmeliu. Hibridinė konstrukcija, sujungianti lankstų TPU su tvirtu PC, užtikrina saugumą kasdien naudojant ir atsitiktinai

Produkto kodas: 192664 Kategorija:
TINKA MODELIUIPoco F7 UltraKeisti
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Outer Space dėklas su geliniu rėmeliu Xiaomi Poco F7 Ultra – juodas

Suteikite savo išmaniajam telefonui naują apsaugos ir stiliaus lygį su „Outer Space“ dėklu su geliniu rėmeliu. Hibridinė konstrukcija, sujungianti lankstų TPU su tvirtu PC, užtikrina saugumą kasdien naudojant ir atsitiktinai nukritus. Juoda spalva išryškina išskirtinį telefono dizainą, o pakelti kraštai apsaugo ekraną ir kamerą nuo įbrėžimų. Integruoti mygtukai padeda apsaugoti nuo dulkių, o tikslūs išpjovimai prievadams suteikia patogią prieigą prie visų telefono funkcijų. Be to, dėklas turi skylutes dirželiui, todėl telefoną patogiau ir saugiau nešiotis bet kokiomis sąlygomis. Tai puikus funkcionalumo, apsaugos ir modernaus dizaino derinys.

Specifikacija:

  • Modelis: Outer Space Case
  • Suderinamumas: Xiaomi Poco F7 Ultra
  • Medžiagos: PC, TPU
  • Spalva: juoda

Svarbiausi „Outer Space“ dėklo privalumai:

  • Hibridinė apsauga: Lankstaus TPU rėmelio ir kieto PC nugarėlės derinys efektyviai saugo telefoną nuo smūgių ir kritimų.
  • Klasikinė juoda: Universali ir stilinga – puikiai tinka bet kokioje aplinkoje ir suteikia įrenginiui solidumo.
  • Pakelti kraštai: Papildoma ekrano ir kameros apsauga – net padėjus telefoną ant lygaus paviršiaus.
  • Integruoti mygtukai: Saugoma nuo dulkių, išlaikant pilną funkcionalumą ir patogų naudojimą.
  • Skylutės dirželiui: Praktiškos angos leidžia pritvirtinti dirželį, padidinant telefono mobilumą ir naudojimo saugumą.

Hibridinė apsauga dėl TPU ir PC derinio

Dėklas pagamintas iš dviejų medžiagų – lankstaus TPU rėmelio ir kieto PC nugarėlės, todėl užtikrina puikią smūgių absorbciją ir atsparumą spaudimui bei įbrėžimams.

Juodas dizainas kuria stilių

Matinė juoda spalva pabrėžia telefono eleganciją, paslepia pirštų atspaudus ir smulkius įbrėžimus – puikiai tinka kasdienai ir darbui.

Pakelti kraštai saugo ekraną ir kamerą

Šiek tiek pakelti kraštai neleidžia ekranui ir objektyvui tiesiogiai liestis su paviršiais, todėl sumažėja įbrėžimų rizika.

Integruoti mygtukai suteikia apsaugą ir patogų naudojimą

Tiksliai suformuoti mygtukai apsaugo jautrias telefono vietas nuo nešvarumų, neblogindami paspaudimo jautrumo.

Skylutės dirželiui padidina naudojimo komfortą ir saugumą

Galimybė pritvirtinti dirželį padeda telefoną laikyti saugiau net intensyviai naudojant.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Telefono modelis

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Outer Space dėklas Xiaomi Poco F7 Ultra – juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Grūdinti stiklai, Kameros apsauga ir apsauginės plėvelės
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų